Warsztaty Sigma ProCentrum w Warszawie

Firma K-Consult zaprasza na warsztaty fotograficzne "Zauważone niewidzialne". Zajęcia odbędą się jutro, w warszawskim salonie Sigma ProCentrum. Gościem warsztatów będzie fotograf Zbigniew Furman.
Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty fotograficzne zatytułowane "Zauważone niewidzialne". Zajęcia odbędą się jutro, {BLD|23 marca w godzinach 17.00 - 20.00 w warszawskim salonie Sigma ProCentrum (ul. Stefana Żeromskiego 77). Organizator tradycyjnie udostępni uczestnikom obiektywy Sigma. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisywać się można wysyłając maila na adres warsztaty@sigma-procentrum.pl.


Zbigniew Furman urodził się równo w połowie zeszłego stulecia. Może pochwalić się szerokim doświadczeniem. Pracował w "Życiu Warszawy" i tygodniku "Razem". W stanie wojennym był właścicielem zakładu fotograficznego, a następnie Studia Fotografii Reklamowej. Dowodził również zespołem działu foto tygodnika "Wprost". Obecnie pracuje w Muzeum Powstania Warszawskiego. Od wielu lat jest członkiem ZPAF (Związek Polskich Artystów Fotografików). Jest autorem licznych wystaw indywidualnych oraz współautorem wystaw zbiorowych. Najbardziej lubi portretować ludzi, ale nie unika również innej tematyki. Od kilku lat realizuje projekt fotografii portretowej robiony Rollei'em dwuobiektywowym. To sentymentalna podróż do początków jego życia zawodowego. Ponadto zajmuje się nieco inaczej wykorzystywaną fotografią makro.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Inspiracja na dziś: Drew Doggett - „In the Realm of Legends"
19 Paź 2018
Mimo, że otaczają je laguny lodowcowe i nieziemskie kolory, te zwierzęta zdają się nie zwracać uwagi na przytłaczające je piękno. Są nieodrębną częścią rozległego islandzkiego krajobrazu, dla przyjezdnych kojarząc się raczej z surrealnymi wytworami ich wyobraźni. Drew Doggett, amerykański fotograf i filmowiec, uchwycił te piękne konie w serii “In the Realm of Legends”.
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0