Warsztaty fotografii studyjnej Skulmak w Warszawie

Uczestnicy projektu poznają najbardziej zaawansowany sprzęt studyjny, nauczą się jego obsługi, samodzielnego ustawiania światła na planie fotograficznym i tego, jak robić zdjęcia korzystając ze sprzętu przedstawionego podczas kursu. Warsztaty, które odbędą się w dniach 26-27 marca skierowane są zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Rekrutacja prowadzona jest na podstawie nadesłanych zdjęć.

Agencja fotografów, dom produkcyjny oraz studio fotograficzne "Makata" zaprasza na warsztaty fotografii studyjnej Skulmak. Warsztaty skierowane są zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Uczestnicy warsztatów będą mogli pracować na sprzęcie oświetleniowym Profoto i Broncolor, poznać tajniki pracy z modelką oraz przeprowadzić samodzielnie sesję zdjęciową.

Dla fotografów zaawansowanych "Makata" przygotowała zajęcia z obsługi przystawek cyfrowych współpracujących z aparatem Hasselblad H2 i H3. Zajęcia z fotografii studyjnej prowadzą fotografowie: Paweł Pyrz i Emil Biliński. Uczestnicy będą mogli poznać warsztat ich pracy oraz poczuć atmosferę profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Celem projektu jest zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem studyjnym, charakterem światła różnych nasadek oraz nowoczesnymi końcówkami modelującymi światło. Uczestniczący w projekcie poznają najbardziej zaawansowany sprzęt studyjny, naucza się jego obsługi, samodzielnego ustawiania światła na planie fotograficznym i robienia zdjęć korzystając ze sprzętu przedstawionego podczas kursu.

Organizatorzy przedstawią tajniki pracy profesjonalnych fotografów modowych. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak przebiega profesjonalna sesja fotograficzna oraz wykonać zdjęcia pod okiem czynnego fotografa modowego. Dla najlepszych istnieje możliwość odbycia praktyk w studiu "Makata" podczas sesji realizowanych dla magazynów modowych.

Rekrutację prowadzona jest na podstawie nadesłanych zdjęć (max. 5 sztuk, jpg, dłuższy bok 1000 pikseli ), które należy wysłać na adres: skulmak@MAKATA.com.pl

Więcej informacji znajdziemy na stronie: skulmak.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0