Warsztaty fotografii studyjnej Skulmak w Warszawie

Uczestnicy projektu poznają najbardziej zaawansowany sprzęt studyjny, nauczą się jego obsługi, samodzielnego ustawiania światła na planie fotograficznym i tego, jak robić zdjęcia korzystając ze sprzętu przedstawionego podczas kursu. Warsztaty, które odbędą się w dniach 26-27 marca skierowane są zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Rekrutacja prowadzona jest na podstawie nadesłanych zdjęć.

Agencja fotografów, dom produkcyjny oraz studio fotograficzne "Makata" zaprasza na warsztaty fotografii studyjnej Skulmak. Warsztaty skierowane są zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Uczestnicy warsztatów będą mogli pracować na sprzęcie oświetleniowym Profoto i Broncolor, poznać tajniki pracy z modelką oraz przeprowadzić samodzielnie sesję zdjęciową.

Dla fotografów zaawansowanych "Makata" przygotowała zajęcia z obsługi przystawek cyfrowych współpracujących z aparatem Hasselblad H2 i H3. Zajęcia z fotografii studyjnej prowadzą fotografowie: Paweł Pyrz i Emil Biliński. Uczestnicy będą mogli poznać warsztat ich pracy oraz poczuć atmosferę profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Celem projektu jest zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem studyjnym, charakterem światła różnych nasadek oraz nowoczesnymi końcówkami modelującymi światło. Uczestniczący w projekcie poznają najbardziej zaawansowany sprzęt studyjny, naucza się jego obsługi, samodzielnego ustawiania światła na planie fotograficznym i robienia zdjęć korzystając ze sprzętu przedstawionego podczas kursu.

Organizatorzy przedstawią tajniki pracy profesjonalnych fotografów modowych. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak przebiega profesjonalna sesja fotograficzna oraz wykonać zdjęcia pod okiem czynnego fotografa modowego. Dla najlepszych istnieje możliwość odbycia praktyk w studiu "Makata" podczas sesji realizowanych dla magazynów modowych.

Rekrutację prowadzona jest na podstawie nadesłanych zdjęć (max. 5 sztuk, jpg, dłuższy bok 1000 pikseli ), które należy wysłać na adres: skulmak@MAKATA.com.pl

Więcej informacji znajdziemy na stronie: skulmak.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Alexander Chekmenev: “Ulica była moim uniwersytetem”
25 Mar 2019
Chekmenev urodził się w Ługańsku na wschodzie Ukrainy. W 1997 roku przeniósł się do Kijowa, gdzie do dziś pracuje jako fotoreporter. Jego analogowe fotografie z ostatnich trzydziestu lat to wspaniałe świadectwo życia w tamtych rejonach po transformacji ustrojowej.
0
Witold Ziomek i Michał Sadowski nagrodzeni w konkursie fotografii dronowej Skypixel 2018
22 Mar 2019
Poznaliśmy wyniki tegorocznej odsłony jednego z największych konkursów fotografii lotniczej. Wśród laureatów znalazło się dwóch Polaków. Zobaczcie galerię najlepszych podniebnych zdjęć.
0
Poczuj magię natury płynącą ze zdjęć laureatów International Garden Photographer of the Year
21 Mar 2019
Za nami 12. edycja prestiżowego konkursu International Garden Photographer of the Year. Jak zwykle otrzymujemy urok przyrody najdalszych zakątków świata oraz prawdziwy czar natury z całą paletą barw zaprezentowanych na nagrodzonych zdjęciach laureatów.
0
Polacy wśród zwycięzców FEP European Professional Photographer of the Year 2019. Zobacz najlepsze prace
19 Mar 2019
Organizacja FEP od 1999 roku zrzesza i wspiera zawodowych fotografów pracujących na terenie Europy. Od dekady organizuje także konkurs fotograficzny. Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęli także fotografowie z Polski.
0