Warsztaty fotografii studyjnej Skulmak w Warszawie

Uczestnicy projektu poznają najbardziej zaawansowany sprzęt studyjny, nauczą się jego obsługi, samodzielnego ustawiania światła na planie fotograficznym i tego, jak robić zdjęcia korzystając ze sprzętu przedstawionego podczas kursu. Warsztaty, które odbędą się w dniach 26-27 marca skierowane są zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Rekrutacja prowadzona jest na podstawie nadesłanych zdjęć.

Agencja fotografów, dom produkcyjny oraz studio fotograficzne "Makata" zaprasza na warsztaty fotografii studyjnej Skulmak. Warsztaty skierowane są zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Uczestnicy warsztatów będą mogli pracować na sprzęcie oświetleniowym Profoto i Broncolor, poznać tajniki pracy z modelką oraz przeprowadzić samodzielnie sesję zdjęciową.

Dla fotografów zaawansowanych "Makata" przygotowała zajęcia z obsługi przystawek cyfrowych współpracujących z aparatem Hasselblad H2 i H3. Zajęcia z fotografii studyjnej prowadzą fotografowie: Paweł Pyrz i Emil Biliński. Uczestnicy będą mogli poznać warsztat ich pracy oraz poczuć atmosferę profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Celem projektu jest zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem studyjnym, charakterem światła różnych nasadek oraz nowoczesnymi końcówkami modelującymi światło. Uczestniczący w projekcie poznają najbardziej zaawansowany sprzęt studyjny, naucza się jego obsługi, samodzielnego ustawiania światła na planie fotograficznym i robienia zdjęć korzystając ze sprzętu przedstawionego podczas kursu.

Organizatorzy przedstawią tajniki pracy profesjonalnych fotografów modowych. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak przebiega profesjonalna sesja fotograficzna oraz wykonać zdjęcia pod okiem czynnego fotografa modowego. Dla najlepszych istnieje możliwość odbycia praktyk w studiu "Makata" podczas sesji realizowanych dla magazynów modowych.

Rekrutację prowadzona jest na podstawie nadesłanych zdjęć (max. 5 sztuk, jpg, dłuższy bok 1000 pikseli ), które należy wysłać na adres: skulmak@MAKATA.com.pl

Więcej informacji znajdziemy na stronie: skulmak.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3