Warsztaty fotografii studyjnej Skulmak w Warszawie

Uczestnicy projektu poznają najbardziej zaawansowany sprzęt studyjny, nauczą się jego obsługi, samodzielnego ustawiania światła na planie fotograficznym i tego, jak robić zdjęcia korzystając ze sprzętu przedstawionego podczas kursu. Warsztaty, które odbędą się w dniach 26-27 marca skierowane są zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Rekrutacja prowadzona jest na podstawie nadesłanych zdjęć.

Agencja fotografów, dom produkcyjny oraz studio fotograficzne "Makata" zaprasza na warsztaty fotografii studyjnej Skulmak. Warsztaty skierowane są zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. Uczestnicy warsztatów będą mogli pracować na sprzęcie oświetleniowym Profoto i Broncolor, poznać tajniki pracy z modelką oraz przeprowadzić samodzielnie sesję zdjęciową.

Dla fotografów zaawansowanych "Makata" przygotowała zajęcia z obsługi przystawek cyfrowych współpracujących z aparatem Hasselblad H2 i H3. Zajęcia z fotografii studyjnej prowadzą fotografowie: Paweł Pyrz i Emil Biliński. Uczestnicy będą mogli poznać warsztat ich pracy oraz poczuć atmosferę profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Celem projektu jest zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem studyjnym, charakterem światła różnych nasadek oraz nowoczesnymi końcówkami modelującymi światło. Uczestniczący w projekcie poznają najbardziej zaawansowany sprzęt studyjny, naucza się jego obsługi, samodzielnego ustawiania światła na planie fotograficznym i robienia zdjęć korzystając ze sprzętu przedstawionego podczas kursu.

Organizatorzy przedstawią tajniki pracy profesjonalnych fotografów modowych. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak przebiega profesjonalna sesja fotograficzna oraz wykonać zdjęcia pod okiem czynnego fotografa modowego. Dla najlepszych istnieje możliwość odbycia praktyk w studiu "Makata" podczas sesji realizowanych dla magazynów modowych.

Rekrutację prowadzona jest na podstawie nadesłanych zdjęć (max. 5 sztuk, jpg, dłuższy bok 1000 pikseli ), które należy wysłać na adres: skulmak@MAKATA.com.pl

Więcej informacji znajdziemy na stronie: skulmak.pl.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0