Warsztaty fotografii studyjnej w Makata Studio w Warszawie

0
Marcin Grabowiecki
2 Wrzesień 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Już 18 września ruszają warsztaty fotografii studyjnej Skulmak w Makata Studio w Warszawie. Warsztaty skierowane są do fotoamatorów i profesjonalistów chcących rozwinąć swoje umiejętności w zakresie fotografii studyjnej.
Już we wrześniu 2010 w Makata Studio odbędą się pierwsze warsztaty fotografii studyjnej. Uczestnicy warsztatów będą mogli pracować na sprzęcie oświetleniowym Profoto i Broncolor, poznać tajniki pracy z modelką oraz przeprowadzić samodzielnie sesję zdjęciową. Dla fotografów zaawansowanych Makata przygotowała zajęcia z obsługi przystawek cyfrowych współpracujących z aparatami Hasselblad H2 i H3.

Zajęcia z fotografii studyjnej poprowadzą fotografowie: Paweł Pyrz, Emil Biliński oraz Paweł Fabjański. Uczestnicy będą mogli poznać warsztat ich pracy oraz poczuć atmosferę profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zajęcia dla amatorów i osób średniozaawansowanych poprowadzą uznani profesjonaliści współpracujący z Makata Studio.

Studia Makaty, w których odbędą się warsztaty to najnowocześniejsze i najlepiej wyposażone przestrzenie fotograficzne w Polsce. To w nich odbywają się topowe sesje zdjęciowe do magazynów modowych i lifestyle'owych oraz największych kampanii reklamowych polskich i zagranicznych.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów fotografiii studyjnej Skulmak. Wyróżniającym się osobom Makata Studio umożliwi odbycie praktyk podczas sesji realizowanych dla magazynów modowych.

Programy warsztatów, terminy, opłaty oraz formularz kontaktowy znajdują się na stronie: www.skulmak.pl.
Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1