Warsztaty fotografii studyjnej w Makata Studio w Warszawie

Już 18 września ruszają warsztaty fotografii studyjnej Skulmak w Makata Studio w Warszawie. Warsztaty skierowane są do fotoamatorów i profesjonalistów chcących rozwinąć swoje umiejętności w zakresie fotografii studyjnej.
Już we wrześniu 2010 w Makata Studio odbędą się pierwsze warsztaty fotografii studyjnej. Uczestnicy warsztatów będą mogli pracować na sprzęcie oświetleniowym Profoto i Broncolor, poznać tajniki pracy z modelką oraz przeprowadzić samodzielnie sesję zdjęciową. Dla fotografów zaawansowanych Makata przygotowała zajęcia z obsługi przystawek cyfrowych współpracujących z aparatami Hasselblad H2 i H3.

Zajęcia z fotografii studyjnej poprowadzą fotografowie: Paweł Pyrz, Emil Biliński oraz Paweł Fabjański. Uczestnicy będą mogli poznać warsztat ich pracy oraz poczuć atmosferę profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zajęcia dla amatorów i osób średniozaawansowanych poprowadzą uznani profesjonaliści współpracujący z Makata Studio.

Studia Makaty, w których odbędą się warsztaty to najnowocześniejsze i najlepiej wyposażone przestrzenie fotograficzne w Polsce. To w nich odbywają się topowe sesje zdjęciowe do magazynów modowych i lifestyle'owych oraz największych kampanii reklamowych polskich i zagranicznych.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów fotografiii studyjnej Skulmak. Wyróżniającym się osobom Makata Studio umożliwi odbycie praktyk podczas sesji realizowanych dla magazynów modowych.

Programy warsztatów, terminy, opłaty oraz formularz kontaktowy znajdują się na stronie: www.skulmak.pl.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
5