FOTOszkoła Cyfrowe.pl - rusza kolejna edycja warsztatów z Canonem

Sklep Cyfrowe.pl oraz Canon Polska zapraszają na kolejny cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych, które odbędą się w Lublinie, Warszawie, Toruniu i Olsztynie. Poprowadzi je znany czytelnikom fotopolis.pl Wojtek Tkaczyński.
Rusza kolejna FOTOszkoła sklepu Cyfrowe.pl i firmy Canon Polska. To cykl darmowych, jednodniowych warsztatów prowadzonych przez doskonale znanego czytelnikom fotopolis.pl Wojtka Tkaczyńskiego. Każde ze spotkań ma swój własny temat przewodni i składa się z następujących części: wykładu teoretycznego, warsztatów praktycznych (modelka, studio, plener) oraz prezentacji nowości firmy Canon. Warsztaty są skierowane do średniozaawansowanych i zaawansowanych pasjonatów fotografii (raczej dla użytkowników lustrzanek). Każdy uczestnik powinien przyjść z własnym aparatem. Oto terminarz warsztatów:
  • 16.10 - Lublin - Architektura i krajobraz
  • 17.10 - Warszawa - Sprzęt i technika a wizja i styl, czyli co to znaczy być dziś fotografem
  • 06.11 - Toruń - Ruch w obiektywie
  • 07.11 - Olsztyn - Fotografia nocna
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego 
i otrzymanie potwierdzenia udziału droga mailową. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora.


Informacja prasowa sklepu Cyfrowe.pl"

Gdańsk, 17.09.2010 roku

FOTOszkoła Cyfrowe.pl

Warsztaty fotograficzne z Canonem


Sklep Cyfrowe.pl i Canon Polska zapraszają do udziału w trzeciej już edycji "FOTOszkoły Cyfrowe.pl". To cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych, które odbędą się w czterech miastach w Polsce.

Poprzednie dwie edycje (łącznie 9 spotkań) cieszyły się ogromnym powodzeniem i były bardzo dobrze ocenione przez uczestników. FOTOszkoła to cykl jednodniowych bezpłatnych warsztatów fotograficznych. Spotkania są przeznaczone dla średniozaawansowanych i zaawansowanych amatorów fotografii cyfrowej, przede wszystkim użytkowników lustrzanek. Każde spotkanie ma swój wiodący temat, który jest przedmiotem wykładu i części praktycznej. Omawiane są również podstawowe kwestie ważne przy wykonywaniu każdej fotografii jak przysłona, ekspozycja, czas otwarcia migawki itp. Wszystkie spotkania poprowadzi Wojtek Tkaczyński, znany łódzki fotograf i wykładowca wyższych uczelni.

Harmonogram i tematyka spotkań jest następująca:

16.10. - Lublin - Architektura i krajobraz
17.10. - Warszawa - Sprzęt i technika a wizja i styl, czyli co to znaczy być dziś fotografem
06.11. - Toruń - Ruch w obiektywie
07.11. - Olsztyn - Fotografia nocna

Każde spotkanie podzielone jest na trzy części:
- wykład teoretyczny
- warsztaty praktyczne (w plenerze i w studiu)
- prezentacja nowości firmy CANON

Uczestnicy przychodzą z własnymi aparatami. Na każdym spotkaniu będzie obecna modelka. Po części warsztatowej następować będzie ocena wyników pleneru czyli zdjęć uczestników. Dla autorów najlepszych zdjęć przewidziane są atrakcyjne nagrody od Canon Polska i Cyfrowe.pl.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego i otrzymanie potwierdzenia udziału droga mailową.

Rejestracja i więcej informacji nt. warsztatów na stronie Cyfrowe.pl: http://www.cyfrowe.pl/warsztatycanon.html


O prowadzącym
Wojtek Tkaczyński fotografuje od ponad 20. lat. Jego ulubiony temat to krajobrazy, które prezentuje w postaci archiwalnych tonowanych odbitek na papierze barytowym. Należy do Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Pisze o fotografii dla miesięczników "Pozytyw" i "Digital Foto Video" oraz dla portali internetowych "Fotopolis.pl" i "Szerokikadr.pl". Juror wielu konkursów fotograficznych m.in. europejskiego AGFA Portrait Award 2000. Uczy fotografii w Europejskiej Akademii Fotografii oraz na łódzkiej "Filmówce".
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Konsumpcja, jako narzędzie kontroli społecznej na zdjęciach Clemensa Aschera
17 Sty 2019
"Modernist Lunchbreak” jest realizacją mojego większego pragnienia stworzenia równoległego świata. Podobnego do naszego, ale bardziej stylizowanego; świata, w którym uwypuklam pewne zjawiska - mówi nam o swoim projekcie austriacki fotograf.
0
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
2
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!