Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Podsumowanie

Wszyscy wiemy, że zdjęcie lubią być drukowane. Ale gdy już zdecydujemy się na wydruk, warto zadbać o to, by był on jak najlepszej jakości. Czy będą w stanie dostarczyć nam jej usługi Saal Digital? Sprawdziliśmy jak w praktyce prezentują się fotoobrazy oferowane przez firmę.

3

Autor: Maciej Luśtyk

24 Czerwiec 2017
Artykuł na: 23-28 minut
Spis treści

Podsumowanie

Saal Digital kolejny raz bardzo pozytywnie nas zaskakuje. Na duży plus zasługuje nie tylko wygodna w obsłudze, ale rozbudowana aplikacja do projektowania oraz łatwy i szybki proces zamawiania, ale także jakość samych wydruków. Oferta podłoży na jakich możemy drukować fotoobrazy jest bogata i sprawia, że dla siebie znajdą tu coś zarówno osoby, które szukają rozwiązania ekonomicznego (ale jakościowego) jak i fotografowie myślący o druku zdjęć pod katem wystaw (także plenerowych) czy dekoracji wnętrz.

Wydruki charakteryzują się wysoką szczegółowością i dobrym odwzorowaniem kolorystyki, a na przód wybiją się w szczególności opcje druku Pleksi i Gallery Print, które sprawiają, że zdjęcia prezentują się naprawdę fantastycznie. Jedynym minusem może być podatność niektórych powierzchni na zarysowania, jednak przy ostrożnym transporcie i montażu prac nie powinno być to problemem.

Ofertę Saal Digital śmiało możemy polecić wszystkim, którzy pragną zaprezentować swoje zdjęcia w takiej formie, zwłaszcza że jakość finalnych wydruków przewyższa to, co mieliśmy okazję oglądać w przypadku niektórych drukarni, a dodatkowo dla każdego rodzaju podłoża firma oferuje możliwość pobrania profili ICC, które pozwolą rzetelnie przygotować zdjęcie do druku.

Wszystko to sprawia, że oferta Saal Digital będzie atrakcyjna zarówno w przypadku jednorazowych zamówień jak i przy realizacji stałych zleceń.

 

Spis treści

Następna

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. II
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. II
W pierwszej części testu szczegółowo omówiliśmy budowę, konfigurację i filozofię pracy z tą miniaturową konsolą. Teraz trafiła w ręce zawodowca. Fotograf komercyjny...
2
0
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. I
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. I
Kiedy myślimy o konsoli Loupedeck, zazwyczaj pojawiają się dwa pytania: Jak to działa? I czy faktycznie pozwoli zaoszczędzić czas przy żmudnej postprodukcji? W tej...
14
0
WD My Passport SSD (2020) - test dysku przenośnego
WD My Passport SSD (2020) - test dysku przenośnego
Najnowszy dysk Western Digital ma oferować rekordowy w serii My Passport przesył sięgający nawet 1000 Mb/s. Czy to faktycznie „paszport” do wydajnej edycji prosto z...
4
0