Anna Bedyńska

Wszystkie artykuły z tagiem: "Anna Bedyńska" w serwisie fotopolis.pl:
Cykl "White Power" Anny Bedyńskiej w Warszawie
Zapraszamy na otwarcie wystawy Anny Bedyńskiej, które odbędzie się 10 maja o godz. 18:00 w Aptece Sztuki w Warszawie. Na wystawie będzie można zobaczyć więcej prac z cyklu "White Power", z którego jedno ze zdjęć zostało nagrodzone w tegorocznym konkursie World Press Photo.
7 Maj 2013
Marcin Grabowiecki
0
Anna Bedyńska - rozmowa z laureatką World Press Photo 2013
Prezentujemy rozmowę z laureatką World Press Photo 2013 - Anna Bedyńską, nagrodzoną w kategorii portret inscenizowany za zdjęcie Zuzi, która cierpi na potworną chorobę, jaką jest albinizm. Autorka cały czas pracuje nad tym projektem, dlatego prosi o kontakt wszystkich, którzy znają osoby będące albinosami.
25 Lut 2013
Marcin Grabowiecki
0
World Press Photo 2013 - wyniki
Przed chwilą poznaliśmy zwycięzców 56. edycji międzynarodowego konkursu fotografii prasowej World Press Photo. Tytuł "Zdjęcie roku" trafił w ręce szwedzkiego fotografa Paula Hansena. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie Polki - Ilona Szwarc i Anna Bedyńska!
15 Lut 2013
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Anną Bedyńską w Warszawie
Zapraszamy na spotkanie z fotoreporterką "Gazety Wyborczej" - Anną Bedyńską, które odbędzie się w poniedziałek - 21 marca o godz. 18:00 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.
14 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Anną Bedyńską i Kingą Kenig w Zachęcie
Zapraszamy na spotkanie zatytułowane "Fotoreportaż", które odbędzie się w środę 24 lutego o godz. 18:00 w warszawskiej Zachęcie. Kinga Kenig przedstawi na nim historię fotoreportażu, a Anna Bedyńska podzieli się swoim doświadczeniem w tej dziedzinie. Spotkanie zakończy pokaz zdjęć publiczności, które zostaną ocenione przez fotoedytorkę i fotoreporterkę Gazety Wyborczej. Ty też możesz przesłać swoje zdjęcie do oceny!
19 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie "Fotoreportaż" w Zachęcie
W środę 8 lipca o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie zatytułowane "Fotoreportaż", w którym udział wezmą fotografowie: Anna Bedyńska, Piotr Wójcik, Albert Zawada oraz reporterka Lidia Ostałowska. Prowadzenie - Karolina Lewandowska. Spotkanie towarzyszy wystawie "Ludzie, wydarzenia, przemiany - 20 lat fotografii Gazety Wyborczej", którą możemy oglądać w Zachęcie do 12 lipca.
3 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Migawki. Spotkania z fotografią" - nowe warsztaty w Warszawie
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza do udziału w nowym projekcie "Migawki. Spotkania z fotografią". W ramach warsztatów odbędą się m.in. plenery po Warszawie, spotkania z najlepszymi fotografikami i fotoedytorami oraz wystawa kończąca projekt. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 października 2008 roku. Polecamy.
1 Paź 2008
Marta Sinior
0
"Gazeta Wyborcza" uczy fotografii
Od najbliższego piątku, 18 lipca rusza wakacyjny projekt "Gazety Wyborczej" - Szkoła Mistrzów Fotografii. Cotygodniowe edycje porad z zakresu wiedzy praktycznej i teoretycznej na temat fotografii poprowadzi ośmiu najwybitniejszych reporterów "Gazety Wyborczej": Kuba Atys, Anna Bedyńska, Jerzy Gumowski, Adam Kozak, Krzysztof Miller, Michał Mutor, Adam Wajrak oraz Piotr Wójcik.
16 Lip 2008
Marta Sinior
0
Nowi dokumentaliści w CSW
Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie zaprasza 12 czerwca 2006 roku na otwarcie wystawy prezentującej oblicze polskiego dokumentu. Wystawa ta ukazuje aktualne tendencje i widzenie polskich twórców nazwanych "nowymi dokumentalistami".
7 Cze 2006
Marta Sinior
0