Sinar

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sinar" w serwisie fotopolis.pl:
Sinar p MF-L
Sinar p MF-L to nowy aparat współpracujący ze średnioformatowym korpusem Leica S. Daje wszystkie możliwości oferowane przez aparat na ławie optycznej - precyzyjną kontrolą perspektywy i wykorzystanie ruchomej płaszczyzny ostrości.
4 Gru 2013
Michal Grzegorczyk
0
Sinar jednak w rękach Leiki
Magazyn British Journal of Photography poinformował o wykupieniu przez firmę Leica szwajcarskiego Sinara. Producent średnio- i wielkoformatowych aparatów już siedem lat temu był o włos od przejęcia przez Niemców. Wygląda na to, że tym razem udało się doprowadzić sprawę do końca.
27 Lis 2013
Michal Grzegorczyk
0
Sinarback eXact - 192 megapikseli w trybie multi-shot
Sinarback eXact to najnowsza przystawka cyfrowa szwajcarskiego producenta. Została wyposażona w technologię multi-shot, dzięki której może zapisać zdjęcia o rozdzielczości 192 megapikseli.
23 Lip 2012
Michał Dąbrowski
0
Sinar eVolution86 H
Sinar zaprezentował nową średnioformatową ściankę cyfrową eVolution86 H, która pasuje - dzięki adapterom - do większości średnioformatowych korpusów. Jej sercem jest 48,8-megapikselowy sensor o wymiarach 48 × 36 mm wyprodukowany przez Dalsę.
9 Wrz 2010
Michal Grzegorczyk
0
Sinar p-slr
Sinar zaprezentował adapter p-slr pozwalający na podłączenie lustrzanek firm Canon i Nikon do wielkoformatowych aparatów Sinara. Dzięki temu użytkownicy cyfrowych lustrzanek będą mogli skorzystać z funkcji kontroli perspektywy, ustawiania selektywnej ostrości oraz z wysokiej jakości obiektywów Rodenstock.
2 Sie 2010
Michal Grzegorczyk
0
Klaruje się przyszłość Sinara
Powoli wyjaśnia się sytuacja firmy Sinar, której dotychczasowym właścicielem był Jenoptik. Firma zostanie podzielona: dział rozwoju, sprzedaży i wsparcia technicznego trafi do Sinar Photography, przedsiębiorstwa stworzonego przez dotychczasowego dystrybutora Sinara w Szwajcarii, firmę Tekno AG. Produkcją aparatów i akcesoriów zajmie się firma Femron. Natomiast nadal nie jest jasna sytuacja systemu Hy6.
16 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Sinar arTec HB-V - większe możliwości konfiguracji
Blisko rok remu firma Sinar zaprezentowała średnioformatowy aparat arTec z funkcją Tilt&Shift. Dzisiejsza premiera - arTec HB-V to niemal dokładnie ta sama konstrukcja, a jedyną istotną różnicą jest uniwersalny interfejs Hasselblad V umożliwiający zamocowanie do aparatu ścianek cyfrowych i magazynków na film innych producentów.
6 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Nowości Sinara - dwa aparaty, jedna cyfrowa ścianka
Sinar zaprezentował dwa nowe cyfrowe aparaty średnioformatowe i cyfrową ściankę o rozdzielczości 31 megapikseli. Wewnętrzny przetwornik obrazu, zapis zdjęć na szybkich kartach CF UDMA, ekran LCD o rozdzielczości VGA czy wsparcie formatu DNG to tylko niektóre nowe cechy tych konstrukcji.
1 Wrz 2008
Michal Grzegorczyk
0
Sinar arTec - architekturę średnim formatem
Między kolejnymi premierami cyfrowych kompaktów, lustrzanek i akcesoriów, zdarza się czasem premiera nieco mniej typowa. Sinar zaprezentował średnioformatowy aparat arTec przygotowany do współpracy z cyfrowymi ściankami Hy6 i Leaf AFi. Jest to konstrukcja typu Tilt&Shift ujawniająca swoje zalety w fotografii architektury i w studiu.
4 Lip 2008
Michal Grzegorczyk
0