Pilsner Urquell

Wszystkie artykuły z tagiem: "Pilsner Urquell" w serwisie fotopolis.pl:
Sukces Polaków na Pilsner Urquell International Photography Awards 2008
Aż 17 nagród w największym konkursie fotograficznym świata Pilsner Urquell International Photography Awards 2008 przyznano Polakom. Do nich również powędrowała rekordowa liczba 448 wyróżnień. Wynik, trzeba przyznać imponujący!
28 Paź 2008
Marta Sinior
0
Pilsner Urquell International Photography Awards 2008 - do 15 lipca
Jeszcze tylko 12 dni pozostało na wysłanie zgłoszenia, do 15 lipca 2008 na jeden z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych, Pilsner Urquell International Photography Awards. Jurorzy konkursu czekają na fotografów z całego świata, także z Polski. Przyznawane statuetki w konkursie określane są mianem "Oscarami fotografii".
3 Lip 2008
Marta Sinior
0
Wystawa Pilsner Urquell Intenational Photography Awards "Best of Show" 2006 w Gdańsku
Kolejnym miastem, do którego zawitała wystawa Pilsner Urquell Intenational Photography Awards "Best of Show" 2006 jest Gdańsk. Można ją oglądać do końca sierpnia w Galerii Handlowej Madison.
17 Sie 2007
Paweł Ryczkowski
0
Wystawa Pilsner Urquell Intenational Photography Awards "Best of Show" 2006 w Krakowie
Wystawa "Best of Show" prezentująca wybrane prace nagrodzone w międzynarodowym konkursie Pilsner Urquell Intenational Photography Awards zawitała do Krakowa. Do końca lipca można ją oglądać w Galerii Krakowskiej.
10 Lip 2007
Łukasz Kacperczyk
0
Fotograficzne Oscary Pilsner Urquell
Do 31 maja 2007 roku można nadsyłać fotografie na jeden z najbardziej prestiżowych i największych konkursów fotograficznych świata "Pilsner Urquell International Photography Awards". Na laureatów czeka nagroda w wysokości 10.000 USD, prestiżowa statuetka Lucie Awards oraz wyjazd na galę do Nowego Jorku.
22 Maj 2007
Marta Sinior
0
Galeria Pilsner Urquell - cztery projekty miejskie
Pisaliśmy niedawno o zaangażowaniu firmy Pilsner Urquell w fotografię. Na potwierdzenie tych słów przedstawiamy następny projekt. Do udziału w nim zaproszono czterech fotografów: Łukasza Trzcińskiego, Pawła Żaka, Katarzynę Madziałę oraz Romana Łuszczkę. Tematem są cztery polski miasta: Warszawa, Trójmiasto, Poznań i Kraków.
22 Lip 2006
Tomasz Gutkowski
0
Pilsner Urquell IPA - strona i konkurs
Miło obserwować, że coraz więcej firm nie-fotograficznych wybiera fotografię do promowania swoich marek. Jedną z nich jest Pilsner Urquell, który od ubiegłego roku jest głównym sponsorem nagrody Lucie Awards. Właśnie uruchomiono polską stronę konkursu, na której znajdziemy informacje o tej (termin składania prac upływa 15 lipca!) i innych aktywnościach potwierdzających silne związki piwa z fotografią.
3 Lip 2006
Tomasz Gutkowski
0