kamera analogowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "kamera analogowa" w serwisie fotopolis.pl:
Instant Magny 35 Instant Back to adapter do fotografii natychmiastowej, który przymocujesz do niemal każdego analoga na film 35 mm
Zaprezentowany Instant Magny 35 Instant Back to rozwiązanie, którego świat fotografii jeszcze nie widział. Umożliwia korzystanie z analogowych aparatów i szybkie wywoływanie zdjęć natychmiastowych bez żadnych dodatkowych modyfikacji.
12 Cze 2018
Michał Chrzanowski
2
Kamera Kodak Super 8 trafi na rynek jeszcze w tym roku. Zobaczcie pierwsze nagrania
Dwa lata temu, podczas targów CES 2016, Kodak zaskoczył wszystkich prezentując nowoczesną wersję kamery formatu Super 8. Dziś wiemy już ile będzie kosztować i jakich efektów dostarczy.
17 Sty 2018
Maciej Luśtyk
3
Darmowy film dla niezależnych twórców? Nowa inicjatywa Kodaka i Kickstartera
Medium analogowe przeżywa renesans, zwłaszcza w kinematografii. Ze względu na koszty, dla wielu filmowców pozostaje ono jednak nieosiągalne. Zmienić ma to nowa inicjatywa firm Kodak i Kickstarter.
26 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Kodak Super 8 - klasyka powraca w cyfrowym stylu
CES 2016: Kamery Super 8 zajmują szczególne miejsce w historii kinematografii. Wychowało się na nich wielu największych współczesnych reżyserów a wyjątkowy, analogowy obrazek do dzisiaj przyciąga twórców. Za sprawą Kodaka mogą przeżyć renesans. Kamera Kodak Super 8 łączy w sobie analogową duszę z funkcjami cyfrowymi.
7 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0