Adobe mobile

Wszystkie artykuły z tagiem: "Adobe mobile" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Lightroom Mobile – ważna aktualizacja dla urządzeń Apple
Adobe zaprezentowało istotne uaktualnienie mobilnej wersji Lightrooma. Jak na razie jest ono dostępne wyłącznie dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS. Będą oni mogli pobrać aktualizację, która dodaje nowe funkcje i usprawnia działanie programu.
21 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom Mobile bezpłatny na Androida
Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o tym, by bezpłatnie korzystać z aplikacji Lightroom Mobile, to teraz jest to możliwe. Adobe w końcu zaprezentowało aktualizację do wersji 1.4, dzięki której możemy za darmo zainstalować i używać popularnego programu na urządzeniach pracujących na systemie Android.
8 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – zakładka Split Toning krok po kroku
W dzisiejszej odsłonie poradnika “Adobe Lightroom w małym palcu” przybliżymy możliwości zakładki Split Toning oraz pokażemy, jakie efekty możemy uzyskać za jej pomocą.
10 Paź 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – Spot Removal w praktyce
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób poprawnie korzystać z narzędzia Spot Removal.
23 Maj 2015
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom 6 – test oprogramowania
Lightroom 6 to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych programów służących do wywoływania plików RAW. Adobe wyposażył program w wiele ciekawych funkcji takich jak rozpoznawanie twarzy, tryb panoramy czy łączenie zdjęć HDR. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami jakie oferuje Adobe Lightroom 6.
22 Maj 2015
Michał Chrzanowski
0
Lightroom Mobile dostępny na Androida
Wiosną zeszłego roku Adobe zaprezentowało aplikację Lightroom Mobile, która subskrybentom usługi Adobe CC umożliwiała zaawansowaną edycję zdjęć na iPadzie. Od teraz aplikacja dostępna jest również na urządzenia z systemem Android.
16 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0