Collegium Artis

Wszystkie artykuły z tagiem: "Collegium Artis" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztat scenografii reklamowej
Poznaj tajniki zawodu set designera! Collegium Artis zaprasza na Warsztat scenografii reklamowej z duetem set designerek - Kat&Zu, który odbędzie się w dniach 25-26 października w Pin Up Studio w Warszawie. Zapisy trwają do 20 października.
8 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
0
Kurs fotografii dla początkujących z Maciejem Landsbergiem
Collegium Artis zaprasza na weekendowy kurs fotografii dla początkujących, który w warszawskim studio Pin Up poprowadzi Maciej Landsberg. Kurs odbędzie się w dniach 13-14 i 27-28 września 2014.
27 Sie 2014
Marcin Grabowiecki
0
Ogień - fotograficzny masterclass Pawła Fabjańskiego
Fotograficzny masterclass Pawła Fabjańskiego, organizowany przez Collegium Artis odbędzie się w dniach 11-14 września w Pin Up Studio w Warszawie. To warsztat mistrzowski jakiego jeszcze nie było!
20 Sie 2014
Marcin Grabowiecki
0
Top 3 festiwalu Rencontres d’Arles
Les Rencontres d’Arles to jeden z najbardziej znanych festiwali fotografii w Europie, założony w roku 1970 przez fotografa Luciena Clergue’a, pisarza Michela Tourniera i historyka Jeana-Maurice’a Rouquette’a. Każdego roku bogaty program wydarzeń, dziesiątki wystaw przyciągają do Prowansji rzesze fotografów, studentów, kuratorów i fotoamatorów. Przedstawiamy Wam trzy wystawy, które najbardziej utkwiły nam w pamięci podczas tegorocznego Rencontres - festiwalu, który potrwa do 21 września.
29 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0
Rozmowa z Pawłem Fabjańskim
O cienkiej granicy między komercją i sztuką, tumblerowej pułapce i edukacji rozmawiamy z Pawłem Fabjańskim, jednym z najbardziej utytułowanych polskich fotografów reklamowych, wykładowcą łódzkiej Filmówki oraz autorem warsztatów masterclass w Collegium Artis.
16 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0
Jak sfotografować dwanaście samochodów w dwadzieścia cztery godziny
Nie ma rzeczy niemożliwych. Historię o tym jak sfotografować dwanaście samochodów w dwadzieścia cztery godziny opowiada Tomek Albin.
1 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0
Dlaczego nie zostałem fotografem – felieton Kuby Kossaka
Kuba Kossak pisze o swoim wyborze ścieżki zawodowej. Kuba jest wykładowcą Collegium Artis, w którym już 18 czerwca poprowadzi filmowy masterclass Noc Kupały.
3 Cze 2014
kj
0
Co zrobić z Google Street View?
25 maja Google Street View obchodziło swoje urodziny. Z okazji jubileuszu przestawiamy Wam trzech artystów, którzy posługują się obrazami z Google Street View w swojej praktyce. Ich prace są ciekawym punktem wyjścia dla refleksji o samej naturze przedsięwzięcia firmy Google, jakim jest próba przefotografowania całego "wolnego świata".
29 Maj 2014
kj
0
Noc Kupały. Filmowy masterclass Kuby Kossaka
Collegium Artis zaprasza na czterodniowy warsztat filmowy "Noc Kupały". Weź udział w planie zdjęciowym na Suwalszczyźnie, naucz się pracować na jednej z najlepszych kamer na świecie i zostań współtwórcą krótkiego filmu o tajemniczej mocy nocy letniego przesilenia...
30 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0