rocznica

Wszystkie artykuły z tagiem: "rocznica" w serwisie fotopolis.pl:
Znamy ceny jubileuszowych edycji sprzętu Nikona
Na początku kwietnia producent zaprezentował jubileuszową kolekcję aparatów, obiektywów i akcesoriów, które trafiają na rynek z okazji 100-lecia istnienia firmy. Właśnie poznaliśmy ich ceny.
16 Cze 2017
Maciej Luśtyk
1
Canon Iconic Images - stwórz ikoniczne zdjęcie i wygraj Canona 5D Mark III
W związku z obchodzoną w tym roku 10. rocznicą serii EOS 5D, Canon przygotował specjalny konkurs fotograficzny, który ma za zadanie wyłonić zdjęcia ukazujące ważne zmiany. Do wygrania jest 10 aparatów Canon EOS 5D Mark III z obiektywem. Zgłoszenia można przesyłać do 2 października 2015 roku.
8 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Projektanci aparatów Canon opowiadają o powstawaniu serii EOS 5D
Pod koniec maja Canon świętował 10-lecie serii EOS 5D. Wspominaliśmy wtedy poszczególne modele tworzące linię 5D. Teraz producent udostępnił filmik, w którym projektanci opowiadają o idei stojącej za projektem i kulisach jego powstawania.
6 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Photoshop obchodzi 25 urodziny
Nie chce się wierzyć, że to już tyle czasu minęło od premiery pierwszej wersji programu, który zrewolucjonizował branżę graficzną i fotograficzną. W tym roku Photoshop obchodzi swoje 25 urodziny.
19 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Olympus zaprezentuje nowy aparat na 80 rocznicę rozpoczęcia produkcji sprzętu fotograficznego
Podczas swojego wystąpienia na targach CP+ 2015, prezes Olympusa Haruo Ogawa zapowiedział, że firma ma w planach wypuszczenie specjalnego modelu aparatu w celu uczczenia 80 lat produkcji aparatów.
18 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon świętuje 80. rocznicę 
pierwszego aparatu Kwanon
Koncern Canon świętuje osiemdziesiątą rocznicę powstania 
pierwszego aparatu Kwanon. Wyprodukowany w 1934 roku prototyp był pierwszym japońskim aparatem wyposażonym w migawkę szczelinową.
2 Wrz 2014
Michal Grzegorczyk
0
Canon świętuje 25-lecie systemu EOS
{COP|25 lat temu, w 1987 roku pojawił się system Canon EOS. Od tamtej pory był konsekwentnie rozwijany, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej wszechstronnych małoobrazkowych systemów fotograficznych na świecie.
7 Mar 2012
Michal Grzegorczyk
0
Bagnet Nikon F ma już 50 lat
Nikon poinformował o przypadającej w tym roku rocznicy - bagnet Nikon F skończy 50 lat. Pojawił się wraz z pierwszą lustrzanką Nikona i od tamtej pory jego konstrukcja nie ulegała żadnym poważnym zmianom. Inżynierowie Nikona zaadaptowali go do użycia w pełnoklatkowych cyfrowych korpusach, nie zanosi się więc, by miał zniknąć w najbliższych latach.
4 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
Nikkor - 75 lat historii
Nikon jeszcze niedawno świętował 90-tą rocznicę powstania firmy, a już rozpoczyna obchody kolejnej. Tym razem chodzi o markę Nikkor, czyli obiektywy tego japońskiego producenta. Pierwszym był Aero-NIKKOR, przeznaczony do fotografii lotniczej, wprowadzony w 1933 roku - 75 lat temu. Gratulujemy jubileuszu!
20 Mar 2008
Michal Grzegorczyk
0