Wojtek Tkaczyński

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wojtek Tkaczyński" w serwisie fotopolis.pl:
"Opowieści z krypty" Inspiracja i spółka. Czyli po co nam cudze zdjęcia? Dlaczego warto na chwilę oderwać się od własnej twórczości.
Zapraszamy na felieton Wojtka Tkaczyńskiego, który daje kilka cennych rad na temat inspiracji i satysfakcji z fotografowania.
6 Paź 2013
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" Koniec roku? Nie, dziękuję. Czyli co to jest prawdziwa pasja? Dlaczego trzeba się uczyć bez przerwy.
Zapraszamy na felieton Wojtka Tkaczyńskiego, który daje kilka ciekawych rad jak żyć długo i szczęśliwie dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych pasji, między innymi fotografii.
8 Lip 2013
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" I co dalej? Czyli co to jest fotografia? Dlaczego nie trzeba być nowoczesnym.
Zapraszamy na felieton Wojtka Tkaczyńskiego, który tym razem porusza temat sprzętu i jego znaczenia w naszej fotografii.
26 Maj 2013
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - O czym marzysz, człowieku? Czyli po nitce do kłębka. Dlaczego warto być systematycznym?
Zapraszamy na felieton Wojtka Tkaczyńskiego, który zastanawia się nad rolą dobrego pomysłu w fotografii i życiu codziennym, oraz nad przewagą ducha nad materią...
22 Kwi 2013
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Czy wszyscy muszą myśleć tak samo? Czyli jak wyrobić w sobie niezależność. Dlaczego nasz rynek fotograficzny nigdy nie ruszy z miejsca?
Zapraszamy na felieton Wojtka Tkaczyńskiego, który tym razem dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat naszego rynku fotografii reklamowej i nie tylko.
11 Mar 2013
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Pora na felieton pogodny. Czyli jak dostrzec wokół siebie coś pozytywnego. Dlaczego nie warto ciągle narzekać?
Zapraszamy do lektury, tym razem pogodnego, felietonu Wojtka Tkaczyńskiego, który pisze o materialności w kulturze i szacunku jaki się za nią kryje.
17 Lut 2013
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Skąd wiadomo co jest dobre. Czyli jak mieć własne zdanie. Dlaczego nie warto [prawie] nikogo słuchać?
Zachęcamy do lektury felietonu Wojtka Tkaczyńskiego, który jak zwykle zastanawia się nad doskonaleniem swojej pasji jaką jest fotografia.
13 Sty 2013
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - W życiu trzeba mieć cel. Czyli jak nie dać się oszukać. Dlaczego nie warto wierzyć reklamom?
Przedstawiamy kolejny felieton Wojtka Tkaczyńskiego, który tym razem zastanawia się nad pasją i profesjonalizmem oraz tym jak pogodzić je za sobą.
2 Gru 2012
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Talent. A co to takiego? Czyli jak nie zmarnować sobie życia. Dlaczego trzeba walczyć o siebie?
Zapraszamy do lektury nowego felietonu Wojtka Tkaczyńskiego, który tym razem zastanawia się nad talentem i tym jak z niego korzystać.
11 Lis 2012
Wojtek Tkaczyński
0
"Opowieści z krypty" - Skąd idziemy, dokąd zmierzamy? Czyli jak można osiągnąć mistrzostwo w jeden weekend? Dlaczego znaczenie ma każda decyzja?
Publikujemy nowy felieton Wojtka Tkaczyńskiego, który zastanawia się nad cierpliwością i jej rolą w doskonaleniu swojego hobby.
30 Wrz 2012
Wojtek Tkaczyński
0