Twitter

Wszystkie artykuły z tagiem: "Twitter" w serwisie fotopolis.pl:
Sztuczna inteligencja oceni Twoje selfie
Selfie przez ostatnie lata zyskały na ogromnej popularności. Na różnego rodzaju portalach społecznościowych aż roi się od autoportretów robionych “z ręki”. Jednak czy każde wykonane zdjęcie jest dobre i zasługuje na opublikowanie? Jak sprawdzić, czy dana fotografia zyska wiele odsłon i polubień?
23 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Jak wykorzystywać serwis Twitter w pracy fotografa?
Za granicą cieszy się niesłabnącą popularnością, w Polsce wciąż traktowany nieco po macoszemu. Twitter to serwis społecznościowy, który może być przydatnym narzędziem w rękach fotografa. Podpowiadamy jak i do jakich celów można go wykorzystywać.
16 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Fotopolis wraca na Twittera
Sledźcie nasz profil w serwisie Twitter aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata fotografii. Już za dwa dni rozpoczynamy relację bezpośrednią z japońskich targów CP+ 2015.
10 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Kwilt, czyli wszystkie zdjęcia w jednym miejscu
Użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą pobrać aplikację Kwilt, która w jednym miejscu gromadzi zdjęcia z różnych źródeł: serwisów Facebook, Twitter, Instagram, Flickr, Google+, Dropbox, Google Drive, a także pamięci urządzenia.
13 Lis 2014
Michal Grzegorczyk
0
Twitter - nowe filtry fotograficzne
Zaledwie kilka godzin po aktualizacji aplikacji Instagram, Twitter zaprezentował własne artystyczne filtry fotograficzne. Teraz, po zaktualizowaniu swojej mobilnej wersji, oferuje niemalże identyczną usługę co Instagram. Walka o użytkowników między serwisami trwa.
12 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0