fotografia kreacyjna

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia kreacyjna" w serwisie fotopolis.pl:
Nie żyje Jerzy Żak
Z żalem informujemy, że w piątek 14 listopada opuścił nas Jerzy Żak - wybitna postać polskiej fotografii. Miał 77 lat.
17 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Fotografia kreacyjna w reklamie - spotkanie i warsztaty z Tomkiem Albinem
Akademia Fotografii i Empikfoto.pl zapraszają na bezpłatne warsztaty z Tomkiem Albinem na temat fotografii kreacyjnej w reklamie. Spotkanie odbędzie się w czwartek 29 listopada o godz. 18:00 w warszawskim Empiku Junior.
22 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Warsztaty fotograficzne z Tomkiem Sikorą
Są jeszcze 3 miejsca na warsztaty fotografii kreacyjnej w Uściążu koło Kazimierza Dolnego, które w dniach 10-13 maja poprowadzi Tomek Sikora.
2 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
"D.O.L.L.S." Michała Bojary
Warszawska Galeria Obok ZPAF zaprasza w środę, 15 października na wernisaż wystawy Michała Bojary "D.O.L.L.S.". Młody artysta, absolwent grafiki na ASP w Łodzi i fotografii na ASP w Poznaniu, w swojej twórczości łączy fotografię z gestem plastycznym. Tym razem Bojara w swoich pracach wykorzystał możliwości jakie daje internet, definiując się jako fotograf erotyczny. Polecamy.
13 Paź 2008
Marta Sinior
0
Bajkowa wystawa w Luksferze
W warszawskiej Galerii Luksfera prezentowana jest fotograficzna bajka o naturze i psychice człowieka. Autorami tych niezwykłych zdjęć jest dwójka fotografów: Roma Roman oraz Bartłomiej Zaranek. Polecamy.
8 Paź 2008
Marta Sinior
0
"Lalki" Widmańskiej w Galerii Jabłkowskich
Galeria Jabłkowskich mieszcząca się na podwórku przy ulicy Chmielnej 21 zaprasza 4 pażdziernika na wernisaż wystawy Katarzyny Widmańskiej. Dwa lata temu młoda artystka w stolicy zaprezentowała cykl "Anatomia melancholii". Tym razem, warszawska publiczność będzie miała okazję zobaczyć znany projekt "Lalki".
3 Paź 2008
Marta Sinior
0
"Raj prawdziwy - to raj utracony" - wystawa Anny Bodnar w Galerii Obok ZPAF
Już jutro, 17 września 2008 roku w Galerii Obok ZPAF nastąpi otwarcie wystawy młodej artystki, Anny Bodnar. Na cykl zatytułowany "Raj prawdziwy - to raj utracony" składają się symboliczne i irracjonalne obrazy, w których główną bohaterką jest sama autorka. Początek wernisażu o godzinie 19.
16 Wrz 2008
Marta Sinior
0
"Fotofragmenty" Vadima Kaczana w Starej Galerii ZPAF
WLF 08. Kolejna wystawa w ramach Warszawskiego Lata Fotografii prezentująca twórczość litewskiego artysty. Tym razem w Starej Galerii ZPAF na warszawskiej starówce swoje prace zaprezentuje Vadim Kaczan. Artysta wystawę zatytułowaną "Fotofragmenty" przygotował specjalnie na polskich widzów.
14 Sie 2008
Marta Sinior
0
Fotografie Marcina Giby w Galeri Prospero
Lubelska Galeria Fotografii Prospero zaprasza na wystawę absolwenta Instytutu twórczej fotografii na Uniwersytecie Śląskim w Opavie, Marcina Giby. Młody artysta zaprezentuje swój znany i ceniony cykl zatytułowany "Pod powiekami". Wernisaż wystawy odędzie się 13 sierpnia 2008.
6 Sie 2008
Marta Sinior
0
"SIN - kobiety" Michała Bojary w praCoVnii
To już druga prezentacja Michała Bojary w art-clubie praCoVnia mieszczącym się na warszawskim Żoliborzu. W 2006 roku można było zobaczyć autoportrety Bojary, tym razem młody artysta zaprezentuje cykl zatytułowany "SIN - kobiety". Wernisaż wystawy odbędzie się jutro, 28 maja 2008 roku.
27 Maj 2008
Marta Sinior
0