Galeria ZPAF i S-ka

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria ZPAF i S-ka" w serwisie fotopolis.pl:
"Dom Państwa Książków" Jana Smagi w Galerii ZPAF i S-ka
Krakowska Galeria ZPAF i S-ka zaprasza na wystawę zdjęć Jana Smagi zatytułowaną "Dom Państwa Książków". Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy piątek, 26 sierpnia o godzinie 19:00.
25 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0
Wystawa Anny Orłowskiej i Jakuba Karwowskiego w Galerii ZPAF i S-ka
Zapraszamy na wystawę dwójki studentów fotografii - Anny Orłowskiej i Jakuba Karwowskiego. "Private Maps" to wspólny projekt o postrzeganiu życia z drugą osobą. Wernisaż w najbliższy piątek, 29 lipca o godz. 19:00 w Krakowie. Polecamy!
27 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
Polacy na Paris Photo
Targi Paris Photo to najważniejsze europejskie targi fotograficzne. Miło nam poinformować, że w tym roku po raz pierwszy wezmą w nich udział polskie galerie. W Paryżu zaprezentują się: krakowska Galeria ZPAF i S-ka oraz warszawskie galerie Czarna oraz Asymetria. Pokażą one m.in. prace: Filipa Berendta, Nicolasa Grospierre'a, Konrada Pustoły, Szymona Rogińskiego, Sławomira Rumiaka, Zbigniewa Dłubaka, Jerzego Lewczyńskiego oraz Zofii Rydet.
17 Lis 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Jana Dziaczkowskiego w Galerii ZPAF i S-ka
Rok 2010 w Galerii ZPAF i S-ka zaczyna się od prezentacji pierwszej z cyklu trzech wystaw poświęconych technice kolażu we współczesnej sztuce. Na pierwszej znajdą się nowe kolaże Janka Dziaczkowskiego z cyklu "Japanese Monster Movies", na kolejnych zobaczymy prace słowackiego artysty Svätopluka Mykity, a w maju, w ramach Miesiąca Fotografii, nowy cykl artystycznego duetu z Wielkiej Brytanii Adama Broomberga i Olivera Chanarina. Otwarcie już dziś, w piątek, 8 stycznia o godz. 19:00.
8 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Pocztówki ze Szwajcarii" Joanny Rajkowskiej w Galerii ZPAF i S-ka
Krakowska Galeria ZPAF i S-ka zaprasza na wernisaż wystawy Joanny Rajkowskiej zatytułowany "Pocztówki ze Szwajcarii". Prace artystki są próbą konfrontacji obrazów z Zachodniego Brzegu Jordanu z architekturą europejską.
31 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
Marco Citron "Niech bohaterskie czyny narodu żyją wiecznie" - wystawa w ZPAF i S-ka w Krakowie
Galeria ZPAF i S-ka w Krakowie zaprasza na nową wystawę fotografii "Niech bohaterskie czyny narodu żyją wiecznie". Cykl kolorowych zdjęć powstał w ostatnich latach na terenach krajów dawnego bloku wschodniego. Autorem jest włoski fotograf Marco Citron. Wernisaż już w piątek, 27 marca o godzinie 19.
25 Mar 2009
ms
0
Vincent Delbrouck "Beyond History 1998 - 2006" - wystawa w Galerii ZPAF i S-ka w Krakowie
Galeria ZPAF i S-ka w Krakowie zaprasza na otwarcie wystawy belgijskiego autora Vincenta Delbroucka. Prezentacja obejmie zdjęcia z albumu "Beyond History (Hawana 1998-2006)". Spontaniczne, bezpretensjonalne ujęcia, uciekające od stereotypowych skojarzeń czy wyobrażeń o Kubie, budują opowieść o życiu młodych mieszkańców Hawany. Wernisaż w piatek, 6 lutego o godzinie 19.
4 Lut 2009
ms
0
Kolaże Jana Dziaczkowskiego w Galerii ZPAF i S-ka
Już jutro, 5 września 2008 roku w Galerii ZPAF i S-ka zostanie otwarta ciekawa wystawa autorstwa Jana Dziaczkowskiego. Młody artysta, na wystawie specjalnie przygotowanej dla krakowskiej galerii, zaprezentuje cykl kolaży przedstawiający irracjonalny świat bez granic. Otwarcie ekspozycji nastąpi o godzinie 20.
4 Wrz 2008
Marta Sinior
0
Nietypowe otworki Thomasa Bachlera
W galerii ZPAF i S-ka zaprezentowana zostanie kolejna interesująca wystawa. Tym razem w krakowskiej galerii będzie można zobaczyć fotografie Thomasa Bachlera - znanego z niekonwencjonalnego robienia zdjęć. Jego prace z cyklu "Pixel Trees" choć przypominają cyfrowe obrazy, zostały wykonane metodą analogową i to otworkiem.
25 Mar 2008
Marta Sinior
0
Dąbrowski i Radziszewski - "Koledzy" w Galerii ZPAF i S-ka
Dwójka młodych, znanych warszawskich artystów - dwie różne wizje, odmienne media i środki wypowiedzi. Teraz koledzy z podwórka postanowili zrobić wspólną wystawę o swoich początkach i pierwszych inspiracjach. Wystawę prac Kuby Dąbrowskiego i Karola Radziszewskiego od wczoraj, 7 lutego 2008 roku można oglądać w krakowksiej Galerii ZPAF i S-ka.
8 Lut 2008
Marta Sinior
0