HX9V

Wszystkie artykuły z tagiem: "HX9V" w serwisie fotopolis.pl:
Rodzinne fotografowanie - cz. 4 wigilijna kolacja
Doszliśmy do ostatniego odcinka naszego świątecznego poradnika. Będzie on poświęcony kolacji wigilijnej, najważniejszemu wydarzeniu Świąt Bożego Narodzenia. O tym, jak wykonać dobre zdjęcia, w stosunkowo trudnych warunkach dowiecie się czytając dalszą część artykułu.
22 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Rodzinne fotografowanie - cz. 3 zdjęcia makro: potrawy i dekoracje
W tym tygodniu w wielu Waszych domach szykowane są wyjątkowe potrawy i dekoracje. Warto zarejestrować kulinarne dokonania, bo dobrze wykonane zdjęcia jedzenia i ozdób świątecznych będą bardzo miłą pamiątką i ciekawym uzupełnieniem albumu. Zapraszamy do 3 części naszego poradnika!
21 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Rodzinne fotografowanie - część 2: Portret
W święta nasza rodzina jest w komplecie. Wykorzystajmy ten czas, żeby sportretować naszych bliskich. Możemy wykonać portrety najmniejszych jej członków, które będą dla nas wyzwaniem oraz teoretycznie prostsze zdjęcia naszych rodziców czy dziadków. O tym jak wykonać je poprawnie dowiecie się w dalszej części artykułu.
15 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Rodzinne fotografowanie - część 1: reportaż ze świątecznych przygotowań
Święta Bożego Narodzenia już za pasem. Każdy z nas z pewnością chciałby je sfotografować jak najlepiej. Dlatego wspólnie z Sony przygotowaliśmy praktyczny poradnik "Rodzinne fotografowanie", pełen zrozumiałych wskazówek dla użytkowników kompaktów i aparatów z wymienną optyką. Przeczytajcie artykuł i obejrzyjcie film, nakręcony specjalnie na potrzeby naszego cyklu.
7 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Sony Cyber-shot HX9V - opinia Łukasza Bronowickiego
Zapraszamy do lektury kolejnej opinii czytelnika na temat kompaktu Sony Cyber-shot HX9. Autor, Łukasz Bronowicki skupia się na panoramach i filmowaniu.
2 Lis 2011
Marcin Falana
0
Sony Cyber-shot HX9V - opinia Tadeusza Klupy
Zapraszamy do lektury pierwszej opinii czytelnika na temat kompaktu Sony Cyber-shot HX9. Autor, Tadeusz Klupa, sprawdził kieszonkowego superzooma Sony w roli aparatu wycieczkowego.
25 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Sony Cyber-shot DSC-HX9V - szybki test
Cyber-shot DSC-HX9V to kieszonkowy superzoom koncernu Sony o szerokim spektrum zastosowań. Duży zakres ogniskowych, tryby automatyczne specyficzne dla Sony oraz 16,2-megapikselowa matryca Exmor R tworzą bardzo ciekawą propozycję nie tylko dla fotoamatorów. O tym jak aparat sprawuje się w praktyce możecie przekonać się w dalszej części.
21 Paź 2011
Patryk Wiśniewski
0
Opinia operatora: Tomek Kućkowski o Sony HX9V
Prezentujemy opinię Tomka Kućkowskiego - profesjonalnego operatora, który na prośbę fotopolis.pl nakręcił za pomocą kompaktu Sony HX9V film z zawodnikiem BMX - Maćkiem Lesieckim. Sprawdźcie efekty ich pracy, zobaczcie jak filmowcowi pracowało się z kompaktem i przeczytajcie opinię!
19 Paź 2011
Marta Majewska
0
HX9 Party, czyli impreza z Cyber-shotem
Koncern Sony w nietypowy sposób promuje filmowe możlwości aparatu Cyber-shot HX9. Firma przygotowała aplikację na Facebooku, dzięki której użytkownik może się stać częścią spersonalizowanego, imprezowego filmu.
17 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Przetestuj Sony Cyber-shot HX9V - konkurs rozstrzygnięty
Rozstrzygnęliśmy konkurs "Przetestuj Sony Cyber-shot HX9V". Wybraliśmy dziesięć osób, do których trafią aparaty na indywidualne testy. Później opublikujemy przygotowane przez nich materiały.
14 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0