fotografia nocna

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia nocna" w serwisie fotopolis.pl:
Już w sobotę bezpłatne warsztaty fotografii nocnej w Krakowie
Chcesz podszlifować swój warsztat w zakresie zdjęć nocnych i ich obróbki? A może po prostu chcesz spotkać innych miłośników wałęsania się po mieście z aparatem? To wszystko już jutro podczas bezpłatnego spotkania fotowarsztaty.com.
15 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Miasto nocą - ostatnia chwila by zapisać się na warsztaty ze znanymi fotografami. Do listy miast dołączają Katowice
Fujifilm zaprasza na cykl nocnych warsztatów z polskimi fotografami, na których będzie można przetestować sprzęt producenta. Spotkania odbędą się na przestrzeni lutego w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Katowiacach.
6 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
Miasto nocą - warsztaty z Rafałem Milachem, Szymonem Szcześniakiem, Maciejem Moskwą, Pawłem Kosickim i Tomaszem Lazarem
Fujifilm zaprasza na cykl nocnych warsztatów z polskimi fotografami, na których będzie można przetestować sprzęt producenta. Spotkania odbędą się na przestrzeni lutego w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.
25 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
2
Astrofotografia dla początkujących. Ten wideoporadnik podpowie jak zacząć i robić to dobrze
Astrofotografia to jedna z najbardziej wymagających dziedzin fotografii krajobrazowej. I choć dobre rezultaty wymagają odpowiedniego przygotowania teoretycznego, sprzętowego i praktycznego to rozpoczęcie z nią przygody nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Jak zacząć zdradza nowy poradnik Mango Street Lab.
5 Lip 2017
Maciej Luśtyk
1
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - Piękny pejzaż miejski po zmierzchu
Dwudziesty drugi odcinek wideoporad Bryana Petersona podpowiada jak wykonać unikalny pejzaż miejski z wykorzystaniem przenośnego flesza.
8 Lut 2015
Marta Majewska
0
Nocne światła miasta - odcinek IV
Zapraszamy na czwarty odcinek naszego cyklu o fotografowaniu w trudnych warunkach, z którego dowiecie się jak poradzić sobie z nocnymi światłami miasta. Autorem tego odcinka jest fotograf Kamil Zacharski.
18 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0
Fotografia sportów zimowych - cz. 4 SESJE NOCNE
W czwartym, ostatnim odcinku naszego cyklu, skupiamy się na zdjęciach nocnych. Podczas naszej sesji Jarek Możdżyński fotografował Kubę Wolaka na railach z użyciem lamp błyskowych i wysokiego ISO. Zobaczcie jak uzyskać taki efekt, przeczytajcie jak pracować z lampami błyskowymi i na co zwracać uwagę podczas nocnych sesji jibbingowych.
9 Mar 2011
Marta Majewska
0
Konkurs "Fotografia nocna" - wyniki
Liczba zdjęć, które nadesłaliście na konkurs, który ogłosiliśmy niecały miesiąc temu przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Niełatwo było wybrać najlepsze prace, a jednak musieliśmy to zrobić... Zachęcamy do zapoznania się z wynikami konkursu "Fotografia nocna".
20 Sty 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Fotografia nocna" - ogłaszamy konkurs
Dziś rusza konkurs "Fotografia nocna". Do 15 stycznia czekamy na niebanalne zdjęcia, które ujmą nas swoją atmosferą i oryginalnym podejściem do tematu. Autorzy najlepszych prac dostaną aparaty Fuji Instax, wina Segura Viudas oraz książki wydawnictwa Galaktyka. Zwycięzca spędzi ponadto weekend w ekskluzywnym hotelu w Zakopanem - Nosalowy Dwór!
28 Gru 2010
Marcin Grabowiecki
0
O nocnym fotografowaniu - rozmowa z Łukaszem Biedermanem
Przedstawiamy wywiad z Łukaszem Biedermanem - laureatem sekcji ShowOff tegorocznego Miesiąca Fotografii w Krakowie. Opowiada on o pracy nad swoim cyklem "Miasto śpi" i tajnikach fotografii nocnej. Zachęcamy do lektury.
21 Gru 2010
Marcin Grabowiecki
0