prezent

Wszystkie artykuły z tagiem: "prezent" w serwisie fotopolis.pl:
Prezenty dla fotografa 2018, cz.3 - wybiera Michał Chrzanowski
Od sympatycznych drobiazgów, po nowy zaawansowany korpus, na który przecież zasłużyliście! Przez cały grudzień będziemy podsuwać Wam najciekawsze pomysły na gwiazdkowe foto-upominki. Zapraszamy do trzeciej, ostatniej części!
12 Gru 2018
Michał Chrzanowski
0
Prezenty dla fotografa 2017, cz.3 - wybiera Michał Chrzanowski
Od sympatycznych drobiazgów, po nowy zaawansowany korpus, na który przecież zasłużyliście! Przez cały grudzień będziemy podsuwać Wam najciekawsze pomysły na gwiazdkowe foto-upominki. Zapraszamy do trzeciej części!
8 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Prezenty dla fotografa 2016, cz.3 - wybiera Michał Chrzanowski
Zestaw filtrów, wymarzone szkło czy nareszcie solidny statyw – nic tak nie cieszy fotografa jak kolejny gadżet, który wzbogaca arsenał i pozwala rozwijać fotograficzną pasję. Przez cały grudzień będziemy Wam podsyłać najciekawsze pomysły na gwiazdkowe fotoupominki. Od sympatycznych drobiazgów po nowy zaawansowany korpus, na który przecież zasłużyliście!
15 Gru 2016
Michał Chrzanowski
1
Prezenty dla fotografa - wybiera redakcja Fotopolis
Zestaw filtrów, wymarzone szkło czy nareszcie solidny statyw – nic tak nie cieszy fotografa jak kolejny gadżet, który wzbogaca arsenał i pozwala rozwijać fotograficzne umiejętności. Redaktorzy Fotopolis podsuwają Wam najciekawsze pomysły na gwiazdkowe foto-upominki. Od sympatycznych drobiazgów, po nowy zaawansowany korpus, na który przecież zasłużyliście!
20 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Aparat pod choinkę - poradnik kupującego (edycja 2014)
Ostatnio pogoda zaczyna bezlitośnie przypominać o tym, że zima jest już tuż za rogiem, a na sklepowych witrynach jak grzyby po deszczu wyrastają świąteczne dekoracje. Okres Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami i lada chwila wszystkimi zawładnie szaleństwo kupowania prezentów. Okres świąteczny, jak i cała zima stwarza wiele okazji do fotografowania, co z pewnością sprawi, że niejedna osoba wśród prezentów znajdzie właśnie aparat fotograficzny.
28 Lis 2014
Maciej Luśtyk
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2013
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz bardziej. Czas zacząć szukać prezentów dla naszych bliskch. Dlatego jak co roku postaramy się wam pomóc w wyborze najlepszego upominku. Prezentujemy przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji skierowanych do fanów fotografii.
29 Lis 2013
ab
0
Jubileuszowy rabat na książki wydawnictwa Galaktyka
W tym roku wydawnictwo Galaktyka obchodzi swój jubileusz. Z okazji 20. rocznicy powstania wydawnictwo przygotowało promocję. Od 30 listopada do 2 grudnia na wszystkie książki obowiązuje 50-procentowy rabat.
30 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2012
Zakupy prezentów świątecznych nigdy nie były prostym zadaniem. Dlatego jak co roku postaramy się wam pomóc w wyborze najlepszego upominku. Prezentujemy przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji skierowanych do fanów fotografii.
28 Lis 2012
Patryk Wiśniewski
0
Prezenty za kursy w Akademii Nikona
Akademia Nikona wprowadza ofertę promocyjną pod hasłem "Najlepiej uczyć się zimą", w ramach której ceny kursów odbywających się na terenie całej Polski od 1 stycznia do 31 marca 2012 obniżone są o 150 zł. Dodatkowo klienci kupujący kurs jako prezent dla bliskiej osoby otrzymują upominek w postaci kuponu na darmowy wydruk 100 zdjęć w sieci Fotojoker. Oferta promocyjna obowiązuje do końca roku.
3 Gru 2011
Marta Majewska
0
Kamera pod choinkę - poradnik kupującego (edycja 2011)
Połowa listopada to najlepszy moment na zaplanowanie choinkowych prezentów, jeśli chcemy by były przemyślane i ucieszyły najbliższych. Po raz kolejny, obok poradnika fotograficznego, przygotowaliśmy tekst poświęcony także kamerom cyfrowym. Urządzenia te coraz częściej trafiają "pod strzechy", a rozwinięty i zaawansowany rynek pozwoli każdemu znaleźć model spełniający jego oczekiwania. Wystarczy się dobrze rozejrzeć. Zapraszamy do lektury naszego poradnika.
23 Lis 2011
Michał Laskowski
0