Magda Hueckel

Wszystkie artykuły z tagiem: "Magda Hueckel" w serwisie fotopolis.pl:
„Wycinki“ Magdy Hueckel i Agnieszki Rayss to wystawa prac o obrazach ciała
Wystawa „Wycinki“ łączy kolaże Magdy Hueckel i fotografie Agnieszki Rayss. Oba cykle krążą wokół tematyki ciała, jednak ukazują je w odmienny sposób. Wernisaż już jutro o 19:00 w warszawskiej Galerii Wizytującej.
12 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
“Fotograf musi być nie tylko dobrym obserwatorem, ale też psychologiem” - rozmowa z Magdą Hueckel
Jest jednym z fotografów biorących udział w projekcie „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z...”. Zapytana o błędy na sesjach mówi, że dla niej błędem jest perfekcja. Za klucz w kontaktach z drugim człowiekiem uważa nie tyle samą rozmowę, co zrozumienie. Z Magdą Hueckel, artystką wizualną, fotografką, scenografką i operatorką rozmawiamy o podejściu do fotografii portretowej.
17 Paź 2017
Julia Kaczorowska
0
Magda Hueckel “Anima. Sacrum”
Związek Polskich Artystów Fotografików zaprasza do Krakowa na wernisaż wystawy Magdy Hueckel. “Anima. Sacrum” to fotograficzna opowieść o niezrozumiałym świecie Afryki i próbie odnalezienia w nim uniwersalnych prawd o życiu, śmierci i odrodzeniu. Wernisaż odbędzie się 24 marca o godzinie 19:00.
18 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Magda Hueckel "Anima. Obrazy z Afryki"
Jest już dostępny album Magdy Hueckel "Anima. Obrazy z Afryki". Znajdziemy w nim blisko 100 fotografii stanowiących opowieść o duchowości i tajemnicy Czarnego Lądu. Album opatrzony został tekstami Mariki Kuźmicz i Wojciecha Nowickiego, a także osobistymi zapiskami Tomasza Śliwińskiego i autorki. Projekt graficzny stworzył Ryszard Bienert, a wydawcą jest Galeria Piekary.
9 Gru 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Magdy Hueckel w Gdańsku
Magda Hueckel zaprasza na wernisaż swojej wystawy zatytułowanej "Kompozycje (lód)", który odbędzie się w piątek, 10 czerwca o godz. 19:30 w Gdańskiej Galerii Miejskiej 2. Zobaczymy na niej emanujące ciszą i spokojem czarno-białe fotografie wykonane na Islandii.
7 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Projekcja "Światła i cienie. Afryka" w Warszawie
Magda Hueckel i Tomasz Śliwiński zapraszają na pokaz ich projektu "Światła i cienie. Afryka", który odbędzie się w niedzielę, 29 maja w ramach VI Festiwalu Filmów Afrykańskich w Warszawie. W Kinotece zobaczymy blisko 200 fotografii ułożonych w rytmie precyzyjnie dobranej ścieżki dźwiękowej. Po projekcji odbędzie się spotkanie z autorami.
25 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
Autoportrety emocjonalne Magdy Hueckel w Starej Galerii ZPAF
Zapraszamy na wystawę Magdy Hueckel. W warszawskiej Starej Galerii ZPAF zobaczymy autoportrety pochodzące z kilku cykli artystki. To pierwsza przekrojowa prezentacja twórczości Magdy Hueckel z ostatnich lat. Wernisaż w poniedziałek, 25 października o godz. 18:00.
19 Paź 2010
Marcin Grabowiecki
0