Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi

Wszystkie artykuły z tagiem: "Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi" w serwisie fotopolis.pl:
Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi 2009
Już jutro oficjalnie ruszy kolejna edycja Fotofestiwalu w Łodzi. W programie między innymi cykl wystaw pod wspólnym hasłem "Atak łaskotek", 12 prezentacji indywidualnych, ubiegających się o nagrodę Grand Prix Fotofestiwalu, ekspozycje fotografii węgierskiej, przegląd portfolio, wartsztaty, pokazy slajdów, spotkania i wykłady. Publikujemy program festiwalowych wydarzeń.
6 Maj 2009
Magda Skrzeczkowska
0
Weź udział w Grand Prix Fotofestiwal 2009
Grand Prix Fotofestiwal to blok indywidualnych wystaw prezentowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu w Łodzi. Co roku, z pokazywanych projektów wybierany jest ten najlepszy nagradzany statuetką Grand Prix Fotofestiwal. Każdy, kto chciałby się zaprezentować na przyszłorocznym festiwalu, do 30 listopada można nadsyłać swoje propozycje projektów.
14 Paź 2008
Marta Sinior
0
Współczesna fotografia chińska
MFF 08. Na trwającym do końca maja Fotofestiwalu w Łodzi prezentowana jest wystawa "China Photo" ukazująca najnowsze zjawiska w chińskiej fotografii oraz poruszająca zagadnienia związane z problemem przemian społecznych. Wystawa ciekawa i niezwykle cenna zważywszy na reżim panujący w kraju na Dalekim Wschodzie.
26 Maj 2008
Marta Sinior
0
7. Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi 2008 - recenzja
MFF 08. Praktycznie wszystkie wystawy prezentowane podczas tegorocznego łódzkiego festiwalu są już otwarte. Z naszymi wrażeniami z FotoFestiwalu podzieliliśmy się w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury.
20 Maj 2008
Marta Sinior
0
Relacja wideo z otwarcia 7. Fotofestiwalu w Łodzi
MFF 08. Przestawiamy materiał wideo z otwarcia 7. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi, które miało miejsce w zeszłym tygodniu na terenie Łódź Art Center. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.
19 Maj 2008
Michał Sułkiewicz
0
Nagrody FotoFestiwalu 2008 rozdane
MFF 08. Po raz kolejny przyznano Nagrody Fotofestiwalu: Grand Prix, Nikon Award - Młody Talent oraz po raz pierwszy Nagrodę Publiczności. Prezentujemy laureatów tegorocznego festiwalu.
19 Maj 2008
Marta Sinior
0
7. Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi - relacja z otwarcia
MFF 08. Siódmy Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi uznajemy za otwarty. Tradycyjna ceremonia odbyła się pofabrycznym kompleksie w Łódź Art Center. Oczywiście hasłem dzisiejszego otwarcia były Chiny - widziane oczami zachodu jak i w obiektywie współczesnych chińskich fotografów.
15 Maj 2008
Marta Majewska
0
Wystawa Marcina Liberskiego na 7. Fotofestiwalu w Łodzi
MFF 08. Mamy zaszczyt zaprosić na indywidualną wystawę Marcina Liberskiego - laureata Grand Prix konkursu "Czterobój fotograficzny" organizowanego w ubiegłym roku przez nasz magazyn. Ekspozycja "Pielgrzymi 1998 - 2006" będzie prezentowana w ramach programu towarzyszącego 7. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi. Uroczysty wernisaż Marcina Liberskiego odbędzie się już w najbliższą sobotę, 17 maja w Łódź Art Center. Polecamy.
15 Maj 2008
Marta Sinior
0
Wygraj karnety i albumy MFF 2008 - wyniki
MFF 08. Już od jutra, 13 maja czynne będą pierwsze wystawy Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi. Czas zatem na ogłoszenie wyników konkursu, w którym do wygrania są karnety, wejściówki i albumy łódzkiego festiwalu.
12 Maj 2008
Marta Sinior
0
Wschód widziany okiem Zachodu
MFF 08. Dwie wystawy z Programu Głównego FotoFestiwalu w Łodzi poświęcone są Chinom. Jedna z nich to "Western Eye on East", w której udział biorą europejscy artyści. Wszystkie projekty zaproszonych twórców powstały z inspiracji azjatyckim imperium.
9 Maj 2008
Marta Sinior
0