Adam Lach

Wszystkie artykuły z tagiem: "Adam Lach" w serwisie fotopolis.pl:
Zdjęcie Adama Lacha ikoną 30-lecia wolnej Polski
To było do przewidzenia. Symboliczne zdjęcie Adama Lacha - polska prasowa fotografia roku 2017 - wybrane zostało ikoną 30-lecia w konkursie Domu Spotkań z Historią i Press Club Polska.
31 Maj 2019
Maciej Luśtyk
3
Adam Lach „ Nibyland“ - wernisaż wystawy i premiera albumu
Podróż do niezwykłego świata, którego mieszkańcy odkrywają przed nami magię swojej codzienności - tak w skrócie można opisać „Nibyland“ autorstwa Adama Lacha. Cykl zdjęć, które powstały w ramach projektu „Kolekcja Wrzesińska“ będzie można oglądać już od 23 czerwca.
7 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
Adam Lach „Stigma” - recenzja
"Stigma" to autorska publikacja Adama Lacha. Czy fotografowi Napo Images udało się stworzyć przekonującą opowieść o życiu Romów?
3 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0
Promocja książki "Stigma" w Poznaniu
Zapraszamy na spotkanie z Adamem Lachem i Katarzyną Dybowską, które odbędzie się w czwartek, 26 czerwca o godz. 18:18 przy ul. Garbary 59 (Fotoma) w Poznaniu. Pretekstem do spotkania jest premiera ich wspólnej książki - "Stigma".
20 Cze 2014
Marcin Grabowiecki
0
Promocja książki “Stigma” w Warszawie
Zapraszamy na spotkanie z autorami książki “Stigma” - Adamem Lachem i Katarzyną Dybowską, które odbędzie się 18 czerwca o godz. 19:00, w barze Studio w PKiN w Warszawie. Spotkanie poprowadzi Filip Springer.
16 Cze 2014
Marcin Grabowiecki
0
Pictures of the Year International - Adam Lach nagrodzony
Adam Lach zdobył wyróżnienie w prestiżowym amerykańskim konkursie Pictures of the Year International 2014. Jury doceniło reportaż "Stigma", opowiadający o Romach żyjących na przedmieściach Wrocławia.
24 Lut 2014
Marcin Grabowiecki
0
10. urodziny fotopolis.pl: Adam Lach
Prezentujemy kolejną część jubileuszowego cyklu, w którym pytamy dziesięciu polskich fotografów o ostatnie dziesięć lat w fotografii i ich życiu zawodowym. Dziś naszym bohaterem jest fotograf Napo Images - Adam Lach. Zachęcamy do lektury!
7 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Adama Lacha "Nowa Moskwa" w galerii Red Tree
Warszawska galeria Red Tree zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Adama Lacha "Nowa Moskwa", który odbędzie się w piątek, 18 lutego 2011, o godzinie 19:00. Zdjęcia opowiadają o liczącej 10,5 mln mieszkańców stolicy Rosji. To tam egzystują ze sobą ogromne bogactwo i skrajna bieda.
9 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0
W poszukiwaniu własnego punktu widzenia - wywiad z Adamem Lachem
Prezentujemy wywiad z Adamem Lachem, laureatem licznych konkursów fotografii prasowej, współpracownikiem Newsweek Polska, The New York Times'a i International Herald Tribune, członkiem agencji Napo Images. Adam zdradza nam tajniki pracy nad reportażem i fotografią uliczną i opowiada jak powstawały niektóre jego zdjęcia. Przeczytajcie koniecznie!
16 Lis 2010
Marta Majewska
0
Wystawa w ramach drugiej odsłony Fotoprezentacji
Zapraszamy na wystawę, która jest efektem współpracy Adama Lacha i Uli Klimek. Zobaczymy na niej serię zdjęć ukazujących codzienne życie dziadków Uli oraz fotokast stworzony przez fotoreportera agencji Napo Images. Otwarcie w najbliższy wtorek, 22 grudnia, o godz. 18:00 w warszawskiej Klubokawiarni "Chłodna 25".
21 Gru 2009
Marcin Grabowiecki
0