Natalia LL

Wszystkie artykuły z tagiem: "Natalia LL" w serwisie fotopolis.pl:
Natalia LL w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski inauguruje monumentalną wystawę jednej z najwybitniejszych i najbardziej oryginalnych współczesnych polskich artystek, Natalii LL, legendy polskiej sztuki współczesnej. Otwarcie wystawy już w najbliższy piątek 23 stycznia 2015 o godz. 18:00.
22 Sty 2015
Marcin Grabowiecki
0
Natalia Lach-Lachowicz - wywiad
Prezentujemy fragment wywiadu Hanny Marii Gizy z Natalią Lach-Lachowicz. Pełną treść rozmowy znajdziecie w książce "Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii", teraz dostępnej także w wersji na iPada.
27 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Natalia LL - wystawa w Galerii Ego w Poznaniu
Galeria Ego w Poznaniu zaprasza na wystawę prac Natalii LL "Opera Omnia 3. Energetyczna Intymność". Wernisaż jutro, 27 marca o godzinie 19.
26 Mar 2009
ms
0
Artyści galerii Foto-Medium-Art w Radomiu
W Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu prezentowana jest wystawa "Teraz! Artyści galerii Foto-Medium-Art.". Ekspozycja powinna zainteresować wszystkich interesujących się fotografią, bowiem na wystawie można obejrzeć prace twórców, których działania artystyczne wpłynęły na sztukę współczesną jak i projekty młodych, dobrze zapowiadających się artystów.
12 Lis 2008
Marta Sinior
0
Prace Natalia LL w Warszawie
Jeżeli uchował się ktoś w Warszawie, kto nie zna twórczości Natalii LL, teraz ma okazję do nadrobienia zaległości, bowiem już dziś, 28 lutego 2008 w Galerii Art NEW media zostanie otwarta wystawa Natalii LL - jednej z najważniejszych polskich artystów medialnych oraz najważniejszych przedstawicielek sztuki feministycznej na świecie.
28 Lut 2008
Marta Sinior
0
Prace Natalii LL w Galerii Foto-Medium-Art
Z okazji trzydziestolecia istnienia Galerii Foto-Medium-Art w Krakowie prezentowana jest duża indywidualna wystawa Natalii LL, jednej z najważniejszych współczesnych polskich multimedialnych artystek. To nie pierwsza ważna ekspozycja prezentowana w krakowskiej galerii - w ciągu 30 lat istnienia było ich znacznie więcej.
24 Lip 2007
Marta Sinior
0
Polska fotografia neoawangardowa. Konceptualizm i Feminizm Natalii LL - wykład Jureckiego
Miejska Galeria Sztuki w Łodzi zaprasza 14 czerwca 2007 roku na wykład "Polska fotografia neoawangardowa (1971 - ok. 1990). W kręgu konceptualizmu. Feminizm Natalii LL". Wykład wygłosi znany krytyk sztuki, autor książek o fotografii - Krzysztof Jurecki.
6 Cze 2007
Marta Sinior
0
"Kobieta o kobiecie" - wystawa w Galerii Bielskiej BWA
Ciekawą wystawę na Dzień Kobiet przygotowała Galeria Bielska BWA. Ekspozycja "Kobieta o kobiecie" to trzecia odsłona autorskiej wystawy Galerii Bielskiej BWA, dotycząca sztuki artystek poruszającej problematykę związaną z szeroko pojętą kobiecością. Oprócz wystawy, galeria przygotowała warsztaty Anny Baumgart oraz projekcie filmów.
28 Lut 2007
Marta Sinior
0
Natalia LL
"... fotografia jest wyjątkowym medium. Zauważyłam, że magia i tajemnica fotografii tkwi w jej momentalności..." - tak o fotografii pisze jedna z najbardziej cenionych polskich artystek, Natalia LL. W dziale "ludzie" prezentujemy twórczość i biografię artystki.
30 Gru 2004
Marta Majewska
0
Twórczość Natalii LL: "Podsumowania"
W Galerii Bielskiej BWA rozpocznie się wkrótce obszerna wystawa retrospektywna Natalii LL zatytułowana "Podsumowania". Wystawie, która wkrótce odwiedzi inne miasta Polski towarzyszy także książka o twórczości tej wyjątkowej artystki.
5 Paź 2004
Marta Majewska
0