Andrzej Baturo

Wszystkie artykuły z tagiem: "Andrzej Baturo" w serwisie fotopolis.pl:
Nie żyje Andrzej Baturo, wybitny fotograf i działacz kultury
Dziś rano w wieku 77 lat zmarł znany polski fotograf, założyciel Galerii B&B i dyrektor FotoArtFestivalu, rzeczoznawca Ministra Kultury i Sztuki ds. fotografii artystycznej, Andrzej Baturo. Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi artysty.
9 Cze 2017
Maciej Luśtyk
1
„Z perspektywy lat…“ czyli kadry minionej epoki
„Fotografowałem to, co mnie denerwowało lub śmieszyło w tamtej rzeczywistości“ - mówi Andrzej Baturo. Wystawa „Z perspektywy lat…“ jest subiektywną próbą prezentacji najciekawszych i najwartościowszych realizacji z ponad pięćdziesięcioletniej działalności twórczej artysty.
18 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
„Andrzej Baturo - 50 lat z fotografią” -spotkanie autorskie i prezentacja albumu
Galeria Bielska BWA zaprasza na spotkanie z fotografem, Andrzejem Baturo i prezentację albumu wydanego z okazji 50-lecia pracy twórczej autora. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy czwartek, 22 października 2015.
21 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Październikowe wydarzenia w Camelocie
Galeria Camelot w Krakowie zaprasza na trzy fotograficzne wydarzenia w październiku. W tym miesiącu w galerii odbędzie się spotkanie z Andrzejem Baturo poświęcone fotografii reportażowej, wernisaż duetu Zorka Project oraz spotkanie autorskie z fotoreporterką Ami Vitale.
8 Paź 2008
Marta Sinior
0
Fotografie Andrzeja Baturo
W piątek, 6 września 2002 o godzinie 18 w Galerii Fotografii B&B w Biesku-Białej odbędzie się wernisaż wystawy Andrzeja Baturo "Między wierszami".
4 Wrz 2002
Marta Majewska
0