Michał Bojara

Wszystkie artykuły z tagiem: "Michał Bojara" w serwisie fotopolis.pl:
Fotografia plastyczna Michała Bojary
"Mixtape 1" to tytuł wystawy Michała Bojary, której otwarcie odbędzie się 12 kwietnia 2013 o godz. 19:00 w kamienicy artystycznej Jerozolima w Warszawie. Michał był laureatem 5-boju fotopolis.pl w 2008 roku. W galerii Fetysh pokaże unikatowe prace czerpiące z estetyki błędu.
8 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
"Gest" Michała Bojary w Space Gallery na Miesiącu Fotografii w Krakowie
MFK 09. Zapraszamy do krakowskiej Space Gallery - Galerii Sztuki Współczesnej na wernisaż wystawy "Gest" autorstwa Michała Bojary, laureata Grand Prix ubiegłorocznego Pięcioboju Fotograficznego. Będzie to jedna z wystaw towarzyszących na Miesiącu Fotografii w Krakowie. Wernisaż jutro, o godzinie 18:00.
15 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Pięciobój fotograficzny - wyniki V rundy
Ogłaszamy wyniki V rundy - ostatniego etapu "Pięcioboju fotograficznego". Kto po 5-miesięcznej walce uzbierał największą liczbę punktów i zgarnął nagrody Grand Prix, informujemy w artykule.
27 Paź 2008
Marta Sinior
0
"D.O.L.L.S." Michała Bojary
Warszawska Galeria Obok ZPAF zaprasza w środę, 15 października na wernisaż wystawy Michała Bojary "D.O.L.L.S.". Młody artysta, absolwent grafiki na ASP w Łodzi i fotografii na ASP w Poznaniu, w swojej twórczości łączy fotografię z gestem plastycznym. Tym razem Bojara w swoich pracach wykorzystał możliwości jakie daje internet, definiując się jako fotograf erotyczny. Polecamy.
13 Paź 2008
Marta Sinior
0
Projekt "W OKNIE i za OKNEM"
W ubiegłym roku słubicka galeria OKNO obchodziła pięciolecie. Urodziny stały się inspiracją do stworzenia projektu, który łączyłby działania i zadania odbywające się zarówno w galerii OKNO, jak również za OKNEM, czyli poza przestrzenią galeryjną. Do udziału w projekcie zaproszono dziewięciu artystów z Polski i Niemiec, których prace można będzie oglądać na wystawie "W OKNIE i za OKNEM" podsumowującej projekt.
3 Wrz 2008
Marta Sinior
0
"SIN - kobiety" Michała Bojary w praCoVnii
To już druga prezentacja Michała Bojary w art-clubie praCoVnia mieszczącym się na warszawskim Żoliborzu. W 2006 roku można było zobaczyć autoportrety Bojary, tym razem młody artysta zaprezentuje cykl zatytułowany "SIN - kobiety". Wernisaż wystawy odbędzie się jutro, 28 maja 2008 roku.
27 Maj 2008
Marta Sinior
0
Wystawa i warsztaty Michała Bojary w galerii OKNO
Nowy rok słubicka galeria OKNO rozpoczyna wystawą Michała Bojary zatytułowaną "Sin - Kobiety". Ekspozycja ta odzwierciedla zainteresowania artysty eksperymentalnym, kolorowym obrazem fotograficznym, który powstaje w tradycyjnej ciemni fotograficznej. Wernisaż wystawy Michała Bojary odbędzie się za tydzień, 18 stycznia 2008 roku. Dzień wcześniej, 17 stycznia artysta poprowadzi warsztaty praktyczne z fotografii kolorowej.
11 Sty 2008
Marta Sinior
0
Michał Bojara w praCoVni
W najbliższy piątek, 16 czerwca 2006 roku w krakowskiej Pauzie odbędzie się finisaż wystawy Michała Bojary. Natomiast już 21 czerwca zostanie otwarta kolejna wystawa artysty, tym razem w Warszawie. Ten młody twórca wyznaje zasadę, że każda ekspozycja to odzielna prezentacja nowego projektu. Nie dubluje, nie powtarza tych samych prac, dlatego każda wystawa jest unikalna.
14 Cze 2006
Marta Sinior
0
Michał Bojara "Autoportret"
Galeria Jabłkowskich mieszcząca się na podwórzu kamienicy przy ulicy Chmielnej 21 w Warszawie, zaprasza 24 września 2005 roku na wernisaż wystawy Michała Bojary "Autoportret". Artysta tworzy obrazy poprzez wykorzystywanie tradycyjnych technik analogowych.
19 Wrz 2005
Marta Sinior
0