kolaż

Wszystkie artykuły z tagiem: "kolaż" w serwisie fotopolis.pl:
Kolejne spotkania dnia z nocą na unikalnych zdjęciach Stephena Wilkesa
Stephen Wilkes powraca z kontynuacją serii "Day To Night", skupiającej kompozycje, które w jednym kadrze przedstawiają znane miejsca, na przestrzeni doby. Pierwsza odsłona cyklu w krótkim czasie zyskała ogromną popularność. Czy druga jest równie ciekawa? Zapraszamy do galerii.
11 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Layout from Instagram - aplikacja do robienia kolaży
Twórcy Instagrama uruchomili aplikację Layout, za pomocą której użytkownicy będą mogli połączyć kilka ujęć w jednym kadrze, a także wykonać proste kolaże fotograficzne. Aplikacja dostępna jest na razie wyłącznie na urządzenia z systemem iOS.
24 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Kolaże pokazujące upływający czas
Zatrzymać czas to zadanie niewykonalne. Na wiele sposobów próbujemy jednak oddać charakter upływającego czasu. Jednym z tych, którzy podjęli się tego wyzwania jest John Clang, którego projekt "Time" chcemy Wam przybliżyć.
15 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
Shape Collage - automatyczne kolaże
Shape Collage to ciekawe narzędzie dla fotografów, grafików i wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować swoje zdjęcia w nietypowy sposób. Ze zbioru fotografii tworzy kolaż w wybranym przez użytkownika kształcie. Może to być figura geometryczna, napis lub dowolny inny kształt. Program jest bezpłatny i dostępny w wersjach na różne systemy operacyjne.
13 Lut 2009
Michal Grzegorczyk
0
"Żywioły" Maisner w Kordegardzie
Warszawska Kordegarda zaprasza na wystawę fotograficznych kolaży autorstwa Rene Maisner. Na projekt zatytułowany "Żywioły" składają się na nią cztery kolaże układające się w cykl czterech żywiołów: powietrza, ognia, ziemi i wody. Podczas trwania ekspozycji artystka dokona czterokrotnego przekształcenia stworzonych przez siebie kompozycji. Także oglądający wystawę będą mogli mieć wpływ na ekspozycję układając swoje warianty kolaży. Otwarcie ekspozycji nastąpi 17 września 2008 roku.
16 Wrz 2008
Marta Sinior
0
Kolaże Jana Dziaczkowskiego w Galerii ZPAF i S-ka
Już jutro, 5 września 2008 roku w Galerii ZPAF i S-ka zostanie otwarta ciekawa wystawa autorstwa Jana Dziaczkowskiego. Młody artysta, na wystawie specjalnie przygotowanej dla krakowskiej galerii, zaprezentuje cykl kolaży przedstawiający irracjonalny świat bez granic. Otwarcie ekspozycji nastąpi o godzinie 20.
4 Wrz 2008
Marta Sinior
0