"Aragon" Zuzanny Pol w Galerii Fabryka Koronek

W najbliższą środę, 23 czerwca odbędzie się otwarcie wystawy Zuzanny Pol zatytułowanej "Aragon". Zobaczymy na niej poetyckie czarno-białe fotografie wykonane w hiszpańskim regionie Aragonia, na których artystka zagłębia się w ulotną atmosferę tej tajemniczej i fascynującej krainy.
Kilka dni temu pisaliśmy o albumie Zuzanny Pol. Dziś chemy zaprosić na wystawę autorki, której otwarcie odbędzie się w środę 23 czerwca o godz. 19:00 w Galerii Fabryka Koronek w Warszawie.

Wystawa objęta patronatem Ambasady Hiszpanii.
fot. Zuzanna Pol

Zuzanna Pol ukończyła arabistykę na UW, a także Szkołę Reportażu i Europejską Akademię Fotografii, pracuje jako dziennikarka. Przez wiele lat prowadziła serwis kulturalny agencji Reutersa w Warszawie, współpracuje z wieloma tytułami (National Geographic, National Geographic Traveler, Newsweek, Fokus, Playboy, Podróże, Viva!), w których publikuje artykuły i zdjęcia. Jest również autorką książki "No i dobra siedzę sobie" i albumu fotograficznego "Aragon". Mama Jeremiego i Marianki.

Zuzanna PolAragon
Wernisaż: 23.06, godz. 19:00

Galeria Fabryka Koronek
Burakowska 5/7
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4