"Aragon" Zuzanny Pol w Galerii Fabryka Koronek

W najbliższą środę, 23 czerwca odbędzie się otwarcie wystawy Zuzanny Pol zatytułowanej "Aragon". Zobaczymy na niej poetyckie czarno-białe fotografie wykonane w hiszpańskim regionie Aragonia, na których artystka zagłębia się w ulotną atmosferę tej tajemniczej i fascynującej krainy.
Kilka dni temu pisaliśmy o albumie Zuzanny Pol. Dziś chemy zaprosić na wystawę autorki, której otwarcie odbędzie się w środę 23 czerwca o godz. 19:00 w Galerii Fabryka Koronek w Warszawie.

Wystawa objęta patronatem Ambasady Hiszpanii.
fot. Zuzanna Pol

Zuzanna Pol ukończyła arabistykę na UW, a także Szkołę Reportażu i Europejską Akademię Fotografii, pracuje jako dziennikarka. Przez wiele lat prowadziła serwis kulturalny agencji Reutersa w Warszawie, współpracuje z wieloma tytułami (National Geographic, National Geographic Traveler, Newsweek, Fokus, Playboy, Podróże, Viva!), w których publikuje artykuły i zdjęcia. Jest również autorką książki "No i dobra siedzę sobie" i albumu fotograficznego "Aragon". Mama Jeremiego i Marianki.

Zuzanna PolAragon
Wernisaż: 23.06, godz. 19:00

Galeria Fabryka Koronek
Burakowska 5/7
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0