"Aragon" Zuzanny Pol w Galerii Fabryka Koronek

W najbliższą środę, 23 czerwca odbędzie się otwarcie wystawy Zuzanny Pol zatytułowanej "Aragon". Zobaczymy na niej poetyckie czarno-białe fotografie wykonane w hiszpańskim regionie Aragonia, na których artystka zagłębia się w ulotną atmosferę tej tajemniczej i fascynującej krainy.
Kilka dni temu pisaliśmy o albumie Zuzanny Pol. Dziś chemy zaprosić na wystawę autorki, której otwarcie odbędzie się w środę 23 czerwca o godz. 19:00 w Galerii Fabryka Koronek w Warszawie.

Wystawa objęta patronatem Ambasady Hiszpanii.
fot. Zuzanna Pol

Zuzanna Pol ukończyła arabistykę na UW, a także Szkołę Reportażu i Europejską Akademię Fotografii, pracuje jako dziennikarka. Przez wiele lat prowadziła serwis kulturalny agencji Reutersa w Warszawie, współpracuje z wieloma tytułami (National Geographic, National Geographic Traveler, Newsweek, Fokus, Playboy, Podróże, Viva!), w których publikuje artykuły i zdjęcia. Jest również autorką książki "No i dobra siedzę sobie" i albumu fotograficznego "Aragon". Mama Jeremiego i Marianki.

Zuzanna PolAragon
Wernisaż: 23.06, godz. 19:00

Galeria Fabryka Koronek
Burakowska 5/7
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13