"Aragon" Zuzanny Pol w Galerii Fabryka Koronek

W najbliższą środę, 23 czerwca odbędzie się otwarcie wystawy Zuzanny Pol zatytułowanej "Aragon". Zobaczymy na niej poetyckie czarno-białe fotografie wykonane w hiszpańskim regionie Aragonia, na których artystka zagłębia się w ulotną atmosferę tej tajemniczej i fascynującej krainy.
Kilka dni temu pisaliśmy o albumie Zuzanny Pol. Dziś chemy zaprosić na wystawę autorki, której otwarcie odbędzie się w środę 23 czerwca o godz. 19:00 w Galerii Fabryka Koronek w Warszawie.

Wystawa objęta patronatem Ambasady Hiszpanii.
fot. Zuzanna Pol

Zuzanna Pol ukończyła arabistykę na UW, a także Szkołę Reportażu i Europejską Akademię Fotografii, pracuje jako dziennikarka. Przez wiele lat prowadziła serwis kulturalny agencji Reutersa w Warszawie, współpracuje z wieloma tytułami (National Geographic, National Geographic Traveler, Newsweek, Fokus, Playboy, Podróże, Viva!), w których publikuje artykuły i zdjęcia. Jest również autorką książki "No i dobra siedzę sobie" i albumu fotograficznego "Aragon". Mama Jeremiego i Marianki.

Zuzanna PolAragon
Wernisaż: 23.06, godz. 19:00

Galeria Fabryka Koronek
Burakowska 5/7
Warszawa
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18