CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne

Autor: Redakcja Fotopolis

11 Czerwiec 2024
Artykuł na: 4-5 minut

CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego sprzętu i rabaty dla uczestników.

Informacja partnera:

CEWE Fotojoker startuje z serią warsztatów przygotowanych we współpracy z marką Sony. Poznaj Fotografów i zapisz się na spotkania fotograficzne! Każdy uczestnik otrzyma tzw. pakiet powitalny, kartę prezentową o wartości 100 zł na zrealizowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI oraz rabat specjalny na zakup sprzętu marki Sony.

W trakcie wydarzeń będzie można zapoznać się ze sprzętem marki Sony, a do dyspozycji będą specjaliści z Sony, którzy odpowiedzą na szczegółowe pytania dotyczące sprzętu.

Lista warsztatów:

Ewelina Mierzejewska - magia naturalnej fotografii noworodkowej

  • Data: 18.06.2024 r.
  • Lokalizacja: Łódź, Manufaktura, The Loom Hotel

Podczas wydarzenia Ewelina Mierzejewska przedstawi i omówi własny, oryginalny styl pracy jako fotografa rodzinnego, a przed wszystkim opowie o wąskiej specjalizacji – naturalnej fotografii noworodkowej. Jako prekursorka noworodkowych sesji szpitalnych podzieli się opowieścią o tym unikatowym rodzaju fotografii. Nie zabraknie również wątku sprzętowego, w którym Ewelina podzieli się swoimi doświadczeniami z pracy aparatami i obiektywami Sony. Oczywiście odpowie również na szczegółowe pytania uczestników spotkania.

Zapisz się -> https://www.fotojoker.pl/produkt/warsztaty-fotograficzne-z-ewelina-mierzejewska-18062024

Masz pytania? Skontaktuj się: e-mail: sprzet@fotojoker.pl, tel: 77 4063245 lub w salonie stacjonarnym Manufaktura w Łodzi

Maciej "Dusiciel" Czarnecki - wykład i fotospacer ManufacTOUR po Łodzi znanej i nieznanej

  • Data: 19.06.2024 r.
  • Lokalizacja: Łódź, Manufaktura, Salon CEWE FOTOJOKER

Podczas pierwszej części – wykładu - Maciej wprowadzi Was do świata fotografii architektury, a także przedstawi swoje dotychczasowe prace i historie im towarzyszące. Nie zabraknie również wątku sprzętowego, w którym podzieli się swoimi doświadczeniami z pracy aparatami i obiektywami marki Sony. Odpowie również na Wasze szczegółowe pytania. W drugiej części wybierzemy się na ManufacTOUR, czyli spacer fotograficzny po łódzkiej Manufakturze i okolicach.

Zapisz się -> https://www.fotojoker.pl/produkt/warsztaty-fotograficzne-maciej-czarnecki-19062024

Masz pytania? Skontaktuj się: e-mail: sprzet@fotojoker.pl, tel: 77 4063245 lub w salonie stacjonarnym Manufaktura w Łodzi

Marta Brodziak warsztaty fotografii rodzinnej

  • Data: 18.07.2024 r.
  • Lokalizacja: Bydgoszcz, FACH Studio

Podczas wydarzenia Marta Brodziak wprowadzi Was w świat fotografii rodzinnej, opowie i pokaże jak stworzyć emocjonalny portret rodzinny. Dowiecie się jak pracować z rodziną oraz jak pokazać relacje między rodzicami a dziećmi. Nie zabraknie też części praktycznej, w której, pod okiem Marty, będzie okazja do pracy z rodziną. Warsztat jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów. To idealna okazja do stworzenia swojego portfolio!

Zapisz się -> https://www.fotojoker.pl/produkt/warsztaty-fotograficzne-marta-brodziak-portret-rodzinny

Masz pytania? Skontaktuj się: e-mail: sprzet@fotojoker.pl, tel: 77 4063245 lub w salonie stacjonarnym Zielone Arkady w Bydgoszczy

Wanda i Michał Narożni - kulisy fotografowania dzikich zwierząt

  • Data: 30.07.2024 r.
  • Lokalizacja: Olsztyn, Kuźnia Społeczna

Podczas wydarzenia Wanda i Michał Narożni wprowadzą Was w świat dzikiej fotografii natury, a także opowiedzą jak wygląda fotografia przyrodnicza od kuchni. Będzie również możliwość zobaczenia sprzętu oraz maskowań, które idealnie sprawdzają się w fotografii natury.

Spotkanie odbędzie się w Kuźni Społecznej ulokowanej nieopodal Olsztyńskiego Lasu Miejskiego, Rezerwatu torfowiskowego „Mszar” oraz jeziora Długie.

Zapisz się  -> https://www.fotojoker.pl/produkt/warsztaty-fotograficzne-wanda-i-michal-narozni-od-pomyslu-do-kadru-fotografia-zwierzat-zza-kulis

Masz pytania? Skontaktuj się: e-mail: sprzet@fotojoker.pl, tel: 77 4063245 lub w salonie stacjonarnym Galeria Warmińska w Olsztynie

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
6
Spotkanie z Aleksandrą Szmigiel w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Aleksandrą Szmigiel w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu „Decydujący moment”. Tym razem gościem będzie fotografka sportowa Aleksandra Szmigiel. Start 17 czerwca o 18:00.
6
Ruszyła kolejna edycja LaMPA Lądek Mountain Photo Award
Ruszyła kolejna edycja LaMPA Lądek Mountain Photo Award
Wystartowała kolejna edycja konkursu dla pasjonatów fotografii górskiej, towarzyszący Festiwalowi Górskiej w Lądku Zdroju. Zgłoszenia można przesyłać do 30 czerwca.
1
Powiązane artykuły