Zimowy Canon Cashback w sklepie Fotoforma.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Listopad 2023
Artykuł na: 6-9 minut

Aparaty, obiektywy i drukarki ze zwrotem gotówki do 1700 zł - w sklepie Fotoforma.pl rusza Zimowy Canon Cashback. Sprawdź listę sprzętu objętego promocją i szczegóły oferty...

Materiał partnera

Sklep Fotoforma.pl Pro Partner Canon informuje o starcie zimowego Canon Cashback, gdzie po rejestracji produktu na wyznaczonej stronie producenta można odebrać zwrot gotówki do 1700zł na wybrane aparaty, obiektywy i akcesoria. Wybierz produkty świadomie u autoryzowanego i jednego z największych sklepów specjalistycznych w Polsce.

Podczas promocji w sklepie Fotoforma obowiązuje system wygodnych raty 20x 0% na Santander na cały asortyment. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych okazji!

Zimowy Cashback Canon - zyskaj zwrot do 1700 zł

Kup wybrany produkt marki Canon i skorzystaj z promocji. Pełna lista sprzętu na stronie: fotoforma.pl/zimowy-cashback-canon-do-1700-zl

Produkty objęte promocją Zimowy Canon Cashback:

Jak wziąć udział w promocji Cashback od Canon?

1. Dokonaj zakupu produktu promocyjnego do 31 stycznia 2024 r.

2. Na dokumencie sprzedaży nie może być późniejsza data niż 31 stycznia 2024 roku i jest to jednocześnie ostatnia data wysyłki zamówienia z naszych magazynów. Nie zostawiaj zakupów na ostatnią chwilę, a w razie wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami.

3. Po udanym zakupie zarejestruj swój sprzęt na stronie Canon.

4. Poczekaj na zwrot pieniędzy.

5. Pamiętaj, że promocja Zimowy Cashback łączy się z innymi promocjami Canon!

Rejestracja produktów możliwa jest w ciągu 30 dni od daty zakupu podanej na paragonie lub fakturze (decyduje data realizacji zamówienia), nie później jednak niż do 2 marca 2024 roku, do godziny 23:59.

Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem promocji oraz stroną Canon Cashback.

Pamiętaj!

• Każda osoba/firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 1 sztukę każdego produktu objętego promocją (w całym okresie promocji).

• Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów (białe pudełka).

• Promocją objęte są wyłącznie produkty fabrycznie nowe. Promocją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży wtórnej (komisowej lub podobnej).

• W przypadku zestawu (body+obiektyw) rabat promocyjny można otrzymać wyłącznie za produkt główny (body), nawet jeśli obiektyw będący składnikiem zestawu jest na liście produktów objętych promocją.

Aparaty Canon w super cenach Black Weeks!

Kup wybrane produkty Canon po obniżonych cenach. Lista sprzętu objętego promocją Black Weeks dostępna na stronie fotoforma.pl/black-weeks-2023-canon

Kup produkty Canon na wygodne raty Santander 20 x 0% 

Więcej informacji na stronie https://fotoforma.pl/promocje-canon.

Zapraszamy do zakupów online na Fotoforma.pl lub w jednym ze sklepów stacjonarnych! 

  • Bezpłatna infolinia: 800 700 000

Salon Fotoforma Warszawa

Przejdź na stronę sklepu.

Salon Fotoforma Wrocław

Przejdź na stronę sklepu.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Spotkanie z Kacprem Kowalskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Kacprem Kowalskim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Decydujący moment”. Tym razem jego bohaterem będzie Kacper Kowalski - fotograf specjalizujący się w fotografowaniu z lotu ptaka, jeden ze...
6
Ciągi projekcyjne - obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki w Galerii Studio. To pierwsza taka wystawa w Warszawie
Ciągi projekcyjne - obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki w Galerii Studio. To pierwsza taka...
Galeria Studio zaprasza na pierwszą tak dużą przekrojową wystawę twórczości Zygmunta Rytki Prezentowaną w Warszawie. Dwa piętra galerii wypełni kilkanaście autorskich cykli, mało znane...
6
Pimp My Channel - ruszył konkurs dla internetowych twórców wideo. Do wygrania sprzęt Canon i Zhiyun
Pimp My Channel - ruszył konkurs dla internetowych twórców wideo. Do wygrania sprzęt Canon i Zhiyun
Cyfrowe.pl wraz z marką Canon zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Pimp My Channel. Pokaż kulisy swojej pracy i zgarnij sprzęt wideo znanych marek.
1