Adam Pańczuk gościem cyklu „Decydujący moment – spotkania z mistrzami polskiej fotografii”

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Styczeń 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Muzeum Powstania Warszawskiego powraca z cyklem spotkań z najbardziej znanymi i najważniejszymi polskimi fotografami. Gościem najbliższego wydarzenia będzie Adam Pańczuk.

Po przerwie spowodowanej przez pandemię Muzeum Powstania Warszawskiego ponownie zaprasza na comiesięczne spotkania poświęcone polskiej fotografii. We wtorek 31 stycznia gościem będzie zdobywca licznych nagród, m.in. w konkursach National Geographic Photography Contest, Grand Press Photo oraz BZ WBK Press Photo, fotograf dokumentalny, Adam Pańczuk.

Jego najważniejszy projekt fotograficzny, „Karczeby” opowiadający o przynależności człowieka do ziemi, został wyróżniony przez jury konkursu Pictures of the Year International Najlepszą Książką Fotograficzną Roku 2013 na świecie. Adam Pańczuk jest również doktorantem w Instytucie Twórczej Fotografii w Opavie oraz członkiem kolektywu Sputnik Photos.

Adam Pańczuk w Muzeum Powstania Warszawskiego - termin spotkania

Spotkanie z Adamem Pańczukiem odbędzie się 31 stycznia o godz. 18:00 w Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Muzeum Powstania Warszawskiego. Cykl „Decydujący moment – spotkania z mistrzami polskiej fotografii” ma charakter niekomercyjny i wstęp na spotkanie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji: spotkanie@1944.pl.

Więcej informacji na www.1944.pl

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
„Nieskończoność dalekich dróg” - rzadko prezentowane zdjęcia Zofii Rydet w Galerii Raster
„Nieskończoność dalekich dróg” - rzadko prezentowane zdjęcia Zofii Rydet w Galerii Raster
Warszawska Galeria Raster zaprasza na wystawę zdjęć z cyklu „Nieskończoność dalekich dróg”, ukazujących wyjątkową perspektywę obraną w 1980 roku przez jedną z...
0
Nowości i HOT oferty w CEWE FOTOJOKER
Nowości i HOT oferty w CEWE FOTOJOKER
Nowości, kultowe produkty w niskich cenach, Cashbacki, promocje i wielki powrót retro! W sklepie CEWE FOTOJOKER atrakcyjne oferty objęły sprzęt fotograficzny Canon, Fujifilm, Sony, Lomography i...
10
Wystawa fotografii Michała Konrada „Rzeka” do obejrzenia w Katowicach
Wystawa fotografii Michała Konrada „Rzeka” do obejrzenia w Katowicach
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Michał Konrad „Rzeka”.
1