Aparaty i obiektywy Sony w niższych cenach! Wystartował Festiwal Letnich Promocji w sklepie scentre.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

2 Lipiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

W sklepie internetowym Sony Centre wystartował Festiwal Letnich Promocji. Niższe ceny i rabaty objęły bezlusterkowe aparaty Sony z serii A7 oraz długą listę obiektywów Sony.

Internetowy sklep scentre.pl rozpoczął akcję Festiwal Letnich Promocji. W dużo niższych cenach można kupić online aparaty pełnoklatkowe Sony z serii A7 oraz przeznaczone do nich obiektywy - zarówno te profesjonalne, jak i przeznaczone dla początkujących miłośników fotografowania i filmowania.

Jaki sprzęt kupimy w promocji Festiwal Letnich Promocji

Rabaty w wysokości 20% w ofercie Festiwal Letnich Promocji objęły cenione i popularne pełnoklatkowe korpusy z serii Sony A7:

  • Sony A7R III
  • Sony A7S III
  • Sony A7R IV
  • Sony A7C z obiektywem 28-60 mm

Oprócz tego, poza rabatem, na niektóre z tych korpusów obowiązuje także oferta Cashback, dzięki której można dodatkowo odzyskać nawet 1350 zł. Regulamin promocji Cashback dostępny jest na stronie producenta.

Lista obiektywów w promocji jest bardziej obszerna - wszystkie obejrzycie na stronie sklepu. Wśród 17 pozycji objętych rabatem na pewno znajdziecie modele dla siebie - przydatne nie tylko w okresie wakacyjnym.

Tak jak w przypadku korpusów, na część z nich nadal obowiązuje oferta Cashback, która w zależności od obiektywu pozwoli zaoszczędzić nawet 1350 zł (pamiętajcie o sprawdzeniu regulaminu).

Festiwal Letnich Promocji - dlaczego warto kupować w scentre.pl?

Scentre.pl to oficjalny przedstawiciel sieci Sony Centre. Oprócz gwarancji bezpieczeństwa, profesjonalnej obsługi i wygodnych zakupów online, zapewnia możliwość odbioru zamówionego towaru w sklepach stacjonarnych Sony Centre. Do sklepu scentre.pl warto często zaglądać, bo niemal codziennie pojawiają się nowe atrakcyjne oferty, a zapisując się do Klubu Sony zyskasz dodatkowo przywileje.

Do kiedy trwa Festiwal Letnich Promocji?

Festiwal Letnich Promocji w sklepie scentre.pl potrwa do 7 lipca lub do wyczerpania zapasów. Nie warto więc zwlekać z zakupami do ostatniej chwili.

Przedstawiona oferta pochodzi ze sklepu scentre.pl. Ceny i dostępność mogą się różnić pomiędzy salonami Sony Centre.  Zapraszamy do odwiedzenia sklepu tej sieci w najbliższej lokalizacji.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Startuje doroczny konkurs fotograficzny związany z obchodami rocznicy Powstania Warszawskiego. Celem konkursu jest uchwycenie ich w jak najbardziej atrakcyjny sposób....
17
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
Jak w codziennym pędzie nauczyć się patrzeć inaczej? Tego i wiele więcej dowiesz się podczas wakacyjnych fotospacerów i warsztatów z Przemkiem Chudkiewiczem. Na mapie...
41
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Zebraliśmy dla Was letnie promocje na sprzęt fotograficzny marki Canon w sklepie Fotoforma.pl. W okresie wakacyjnym taniej kupicie korpusy, obiektywy i drukarki. Ofert jest wiele, warto przejrzeć...
33