Promocja

Szukasz Irixa 150 mm f/2.8 Macro? Kupując go w Foto-tip, filtr otrzymasz za pół ceny

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Marzec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Wiosna to wspaniały czas na rozwijanie umiejętności w fotografii makro. Kupując wyjątkowy obiektyw Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 w sklepie Foto-tip, wybrany filtr marki otrzymamy z 50-procentowym rabatem.

Obiektyw Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 to nowoczesny i wszechstronny teleobiektyw do makrofotografii, zaprojektowany z myślą o pełnoklatkowych aparatach cyfrowych. Tym, co czyni konstrukcję Irix 150 mm f/2.8 prawdziwym obiektywem makro jest skala odwzorowania 1:1, która jest już dostępna przy minimalnej odległości 0,345 m.

Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 to jeden z najciekawszych specjalistycznych obiektywów makro na rynku

Jasna optyka f/2.8 umożliwia skrócenie czasu ekspozycji, a umiarkowanie długa ogniskowa 150 mm zapewnia doskonały kompromis pomiędzy wąskim kątem widzenia i wygodną odległością pracy w makrofotografii, fotografii produktowej, jak i w portrecie.

Przeczytaj także:
Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 Dragonfly - test obiektywuDługie makro Irix 150 mm f/2.8 pretenduje do miana najbardziej praktycznej konstrukcji tego typu na rynku. Czy rzeczywiście spełni oczekiwania wymagających fanów fotografowania świata w mikroskali? Sprawdzamy to w naszym teście. [Czytaj więcej]

Obiektyw wyposażony jest w mechanizm przesłony składający się z 11 listków o zaokrąglonym kształcie, który dba o łagodne rozmycie tła i okrągły wygląd punktów świetlnych. Wysoka precyzja ostrzenia zapewniona przez szeroki pierścień, którego kąt obrotu wynosi aż 270 stopni, gwarantuje łatwe i płynne ostrzenie. Dodatkowy pierścień blokady ostrości Focus Lock umożliwia zablokowanie pierścienia ostrzenia w dogodnej pozycji (np. w punkcie reprodukcji 1:1).

Filtry za 50% ceny w Foto-tip

W ramach najnowszej promocji sklepu Foto-tip, każdy kto do 11 kwietnia 2021 roku zakupi obiektyw Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 otrzyma 50-procentowy rabat na zakup dowolnego filtra wkręcanego z oferty Irix.

Oferta filtrów okrągłych marki Irix obejmuje filtry UV, polaryzacyjne, szare ND oraz Light Pollution. Filtry dostępne są w popularnych średnicach.

Więcej informacji o ofercie promocyjnej znajdziecie na stronie foto-tip.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
OdNowa - wystawa Marka Lapisa
OdNowa - wystawa Marka Lapisa
8 października rusza intermedialna wystawa z użyciem fotograficznych szlachetnych technik analogowych i cyfrowych. Projekt "OdNowa" Marka Lapisa przedstawia refleksje związane z pandemią.
4
Święto Fotoforma Warszawa - pięć dni atrakcji dla fotografów z okazji rozbudowy salonu
Święto Fotoforma Warszawa - pięć dni atrakcji dla fotografów z okazji rozbudowy salonu
Warsztaty, prelekcje, fotospacery, spotkania z ambasadorami i promocje na sprzęt - to wszystko przez 5 dni dla swoich klientów przygotował sklep Fotoforma z okazji rozbudowy swojego salonu w...
13
Sony World Photography Awards 2023 - znamy skład jury i terminy wystaw
Sony World Photography Awards 2023 - znamy skład jury i terminy wystaw
World Photography Organisation ogłosiła skład jury tegorocznej edycji konkursu Sony World Photography Awards 2023, a także poinformowała o nowych nagrodach oraz podała terminarz wystaw.
8
Powiązane artykuły