Promocja

Szukasz Irixa 150 mm f/2.8 Macro? Kupując go w Foto-tip, filtr otrzymasz za pół ceny

0

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Marzec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Wiosna to wspaniały czas na rozwijanie umiejętności w fotografii makro. Kupując wyjątkowy obiektyw Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 w sklepie Foto-tip, wybrany filtr marki otrzymamy z 50-procentowym rabatem.

Obiektyw Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 to nowoczesny i wszechstronny teleobiektyw do makrofotografii, zaprojektowany z myślą o pełnoklatkowych aparatach cyfrowych. Tym, co czyni konstrukcję Irix 150 mm f/2.8 prawdziwym obiektywem makro jest skala odwzorowania 1:1, która jest już dostępna przy minimalnej odległości 0,345 m.

Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 to jeden z najciekawszych specjalistycznych obiektywów makro na rynku

Jasna optyka f/2.8 umożliwia skrócenie czasu ekspozycji, a umiarkowanie długa ogniskowa 150 mm zapewnia doskonały kompromis pomiędzy wąskim kątem widzenia i wygodną odległością pracy w makrofotografii, fotografii produktowej, jak i w portrecie.

Przeczytaj także:
Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 Dragonfly - test obiektywuDługie makro Irix 150 mm f/2.8 pretenduje do miana najbardziej praktycznej konstrukcji tego typu na rynku. Czy rzeczywiście spełni oczekiwania wymagających fanów fotografowania świata w mikroskali? Sprawdzamy to w naszym teście. [Czytaj więcej]

Obiektyw wyposażony jest w mechanizm przesłony składający się z 11 listków o zaokrąglonym kształcie, który dba o łagodne rozmycie tła i okrągły wygląd punktów świetlnych. Wysoka precyzja ostrzenia zapewniona przez szeroki pierścień, którego kąt obrotu wynosi aż 270 stopni, gwarantuje łatwe i płynne ostrzenie. Dodatkowy pierścień blokady ostrości Focus Lock umożliwia zablokowanie pierścienia ostrzenia w dogodnej pozycji (np. w punkcie reprodukcji 1:1).

Filtry za 50% ceny w Foto-tip

W ramach najnowszej promocji sklepu Foto-tip, każdy kto do 11 kwietnia 2021 roku zakupi obiektyw Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 otrzyma 50-procentowy rabat na zakup dowolnego filtra wkręcanego z oferty Irix.

Oferta filtrów okrągłych marki Irix obejmuje filtry UV, polaryzacyjne, szare ND oraz Light Pollution. Filtry dostępne są w popularnych średnicach.

Więcej informacji o ofercie promocyjnej znajdziecie na stronie foto-tip.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Rusza nabór do TIFF Open 2021 - pokaż swój projekt na festiwalu we Wrocławiu
Rusza nabór do TIFF Open 2021 - pokaż swój projekt na festiwalu we Wrocławiu
Wystartował nabór p do TIFF Open 2021, który odbywa się w ramach 11. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii TIFF Festival. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16...
0
0
Masz pomysł na wystawę lub inne wydarzenie? Kraków Photo Fringe 2021 przedłuża nabór
Masz pomysł na wystawę lub inne wydarzenie? Kraków Photo Fringe 2021 przedłuża nabór
Przedłużono nabór do 9. edycji Kraków Photo Fringe 2021, który odbywa się w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie. Organizatorzy czekają na propozycje wystaw, warsztatów, akcji i happeningów
9
0
Przetestuj Fujifilm X-S10 i wygraj najnowszego Instaxa - poznaliśmy finalistów
Przetestuj Fujifilm X-S10 i wygraj najnowszego Instaxa - poznaliśmy finalistów
Pod koniec marca ruszyliśmy z nowym konkursem, w ramach którego 3 czytelników będzie miało okazję przez tydzień testować i zrecenzować zestaw Fujifilm X-S10 z dwoma obiektywami. Autor najlepszego...
1
0
Powiązane artykuły