Aparaty i obiektywy Nikon teraz w niższych cenach. Rozpoczęła się zimowa akcja „Natychmiastowy Rabat”

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Ruszyła kolejna odsłona akcji „Natychmiastowy Rabat”, dzięki której przy zakupie sprzętu fotograficznego zaoszczędzić można nawet do 1800 zł.

Promocja „Natychmiastowy Rabat” obejmuje szeroką gamę produktów Nikon, w tym popularne modele lustrzanek i bezlusterkowców. Rabaty na sprzęt sięgają 1800 zł.

„Natychmiastowy Rabat” to cykliczna akcja promocyjna organizowana przez firmę Nikon we współpracy z dystrybutorami na terenie całego kraju. Umożliwia ona zakup profesjonalnego sprzętu fotograficznego w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W tej edycji promocją objęte są m.in. bezlusterkowce Z7, Z5 i Z50, lustrzanki D850 i D780, jak również wybrane obiektywy NIKKOR Z oraz aparaty kompaktowe COOLPIX.

„Natychmiastowy Rabat” - jak skorzystać z promocji na aparaty i obiektywy Nikon

Aby skorzystać z promocji należy kupić zestaw, aparat lub obiektyw na store.nikon.pl lub u jednego z wybranych autoryzowanych dystrybutorów Nikon w Polsce, a „Natychmiastowy Rabat” zostanie naliczony w chwili dokonywania zakupu.

Promocja obowiązuje do 10 stycznia 2021 roku. Szczegółowe informacje, regulamin oraz lista dystrybutorów biorących udział w akcji dostępne są na stronie: www.nikon.pl/promocje.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Białystok Interphoto 2021 - taka okazja zdarza się raz na dwa lata
Białystok Interphoto 2021 - taka okazja zdarza się raz na dwa lata
Organizatorzy fotograficznego biennale Interphoto kolejny raz zapraszają do Białegostoku. Na odzwiedzających czeka kilkadziesiąt wystaw, pokazy filmów, spotkania...
1
Grand Mobile Photo - pierwsza edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Mobilnej otwarta na zgłoszenia
Grand Mobile Photo - pierwsza edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Mobilnej otwarta na...
Już tylko do 30 września można zgłaszać zdjęcia do pierwszej edycji Grand Mobile Photo, konkursu fotografii mobilnej, organizowanego przez magazyn Press. Na zwycięzców czekają nagrody o dużej...
8
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Japońskie Stowarzyszenie Artystów przyznało słynnemu fotografowi nagrodę Praemium Imperiale. Za swoją twórczość 77-letni Sebastião Salgado otrzyma 15 milionów jenów, czyli ponad 500 000 zł.
8