Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Aparaty i obiektywy Nikon teraz w niższych cenach. Rozpoczęła się zimowa akcja „Natychmiastowy Rabat”

0

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Ruszyła kolejna odsłona akcji „Natychmiastowy Rabat”, dzięki której przy zakupie sprzętu fotograficznego zaoszczędzić można nawet do 1800 zł.

Promocja „Natychmiastowy Rabat” obejmuje szeroką gamę produktów Nikon, w tym popularne modele lustrzanek i bezlusterkowców. Rabaty na sprzęt sięgają 1800 zł.

„Natychmiastowy Rabat” to cykliczna akcja promocyjna organizowana przez firmę Nikon we współpracy z dystrybutorami na terenie całego kraju. Umożliwia ona zakup profesjonalnego sprzętu fotograficznego w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. W tej edycji promocją objęte są m.in. bezlusterkowce Z7, Z5 i Z50, lustrzanki D850 i D780, jak również wybrane obiektywy NIKKOR Z oraz aparaty kompaktowe COOLPIX.

„Natychmiastowy Rabat” - jak skorzystać z promocji na aparaty i obiektywy Nikon

Aby skorzystać z promocji należy kupić zestaw, aparat lub obiektyw na store.nikon.pl lub u jednego z wybranych autoryzowanych dystrybutorów Nikon w Polsce, a „Natychmiastowy Rabat” zostanie naliczony w chwili dokonywania zakupu.

Promocja obowiązuje do 10 stycznia 2021 roku. Szczegółowe informacje, regulamin oraz lista dystrybutorów biorących udział w akcji dostępne są na stronie: www.nikon.pl/promocje.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Marka Irix ma przyjemność zaprosić na kolejny w tym roku fotograficzny spacer „Uchwyć ducha Świąt w obiektywie Irix”. Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia 2020 (wtorek),...
0
0
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
W czwartek, 3 grudnia br. o godz. 20:00 poznamy laureata tegorocznej Nagrody im. Krzysztofa Millera. Podczas uroczystości pokazane zostaną najlepsze zdjęcia,...
0
0
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Kilka dni temu, w nowej formule, wystartował XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Od dzisiaj do 12 grudnia na zainteresowanych czekają...
0
0