Quadralite Masterclass - warsztaty fotografii motoryzacyjnej z Maciejem Niechwiadowiczem w Poznaniu

0

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Październik 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Quadralite zaprasza do udziału w kolejnych warsztatach Quadralite Masterclass! Zajęcia z fotografii motoryzacyjnej odbędą się 23 października w Poznaniu.

„Już za 2 tygodnie spotkamy się w Poznaniu, żeby wraz z Digital24 odkryć niuanse fotografii motoryzacyjnej i nauczyć się prawidłowo operować światłem podczas pracy. W trakcie warsztatów Maciej pokaże jak wykorzystywać oświetlenie ciągłe do malowania światłem, omówimy fotografowanie z użyciem filtrów oraz z użyciem lamp błyskowych.” - zachęcają organizatorzy.

Podczas prelekcji Maciej doradzi jak wybierać lokalizację oraz godziny do fotografowania. Na koniec warsztatów przewidziany jest także blok z postprodukcją. Warsztaty będą wspierane technicznie przez marki Irix Lens oraz Hoya Filter.

Podczas warsztatów w Poznaniu towarzyszył nam będzie sklep Digital24, który przygotował dla uczestników specjalną ofertę.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Chcesz zostać uczestnikiem Quadralite Masterclass? Udział w warsztatach zostanie przyznany 15 osobom, które wezmą udział w konkursie na facebookowym profilu marki. Wszystko, co trzeba zrobić, to napisać dlaczego chce się wziąć udział w warsztatach i załączyć zdjęcie wykonane z użyciem sztucznego źródła światła. Należy też wysłać maila potwierdzającego zaznajomienie się z regulaminem. Więcej szczegółów tutaj.

Ogłoszenie wyników już 16 października!

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się w piątek, 23 października 2020 roku w Poznaniu, w Hali Zdjęciowej Szeroko przy ul. Lutyckiej 105. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram wydarzenia.

  • 10:00 - 10:15 Rozpoczęcie warsztatów - kwestie organizacyjne
  • 10:15 - 11:45 Prelekcja prowadzona przez Maćka Niechwiadowicza
  • 11:45 -12:00 Przerwa na drobny poczęstunek
  • 12:00 - 13:30 Część praktyczna: przechodzimy do fotografowania!
  • 13:30 - 14:30 Przerwa na lunch (lunch organizowany jest we własnym zakresie)
  • 14:30 - 17:00 Część praktyczna
  • 17:00 - 19:00 Postprodukcja

Quadralite Masterclass

Quadralite Masterclass - nowa formuła warsztatów organizowanych przez oficjalnego dystrybutora Quadralite - Next77. Warsztaty Quadralite Masterclass będą organizowane równolegle ze znanymi już, darmowymi warsztatami Quadralite Roadshow, skupiającymi się na podstawach korzystania z oświetlenia ciągłego i błyskowego w fotografii (informacja o terminach już wkrótce).

Quadralite Masterclass stanowią rozszerzenie zagadnień omawianych podczas Quadralite Roadshow, skupiając się na konkretnej dziedzinie fotografii. Do prowadzenia Quadralite Masterclass zapraszani są najlepsi specjaliści w danej dziedzinie, zapewniając uczestnikom kompleksową dawkę wiedzy przekazaną podczas jednodniowych warsztatów.

Więcej informacji znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
„Archiwa błyskawiczne” - ruszyła największa polska wystawa fotografii natychmiastowej
„Archiwa błyskawiczne” - ruszyła największa polska wystawa fotografii natychmiastowej
Ponad 2 tys. zdjęć, kilkudziesięciu autorów i 50 lat historii. W czerwcu Muzeum Narodowe w Gdańsku otworzyło jeden z największych polskich przeglądów...
6
1
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Za tegoroczną odsłonę Kolekcji Wrzesińskiej odpowiadają Magdalena i Maksymilian Rigamonti. „Stos” to fotograficzno-literacka opowieść o kobietach, powstała w czasie...
0
1
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
Rusza 8. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu...
0
0