Loupedeck na targach Film Video Foto - duża dawka praktycznej wiedzy oraz promocja dla uczestników

0
Promocja
21 Maj 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Warsztaty z postprodukcji zdjęć, które poprowadzi Kamil Głowacki, sprawdzenie możliwości Loupedeck+ w praktyce oraz specjalna oferta cenowa przy zakupie konsoli - to wszystko czeka na uczestników targów Film Video Foto, którzy odwiedzą stoisko Loupedeck.

Nadchodzące targi Film Video Foto będą świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi produktami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wśród tegorocznych wystawców nie mogło zatem zabraknąć firmy Loupedeck, której druga generacja konsoli do edycji zdjęć jest wśród zaawansowanych użytkowników jednym z chętniej wybieranych akcesoriów. 

Początkowo Loupedeck+ był kompatybilny z Lightroomem i Capture One. Następnie producent kolejno wypuścił aktualizacje, dzięki której kontroler mógł współpracować z Photoshopem i Adobe Premiere Pro CC. Natomiast od marca tego roku konsola umożliwia także wsparcie dla Final Cut Pro i Adobe Audition. Jak zapewnia producent, jest to kolejny krok w zwiększeniu funkcjonalności i elastyczności sprzętu, którego oczekuje społeczność zajmująca się edycją audio i wideo.

Tak więc 22. edycja Targów Film Video Foto będzie idealną okazją do wypróbowania możliwości konsoli w praktyce. Dla odwiedzających firma Loupedeck przygotowała także ciekawe atrakcje. Będzie można na przykład skorzystać ze specjalnej oferty cenowej przygotowanej tylko dla uczestników targów. Poza tym odbędą się także warsztaty „Czy wywoływanie RAW może być przyjemne? Przegląd możliwości optymalizacji obróbki w module Develop programu Adobe Lightroom”, które poprowadzi Kamil Głowacki. 

- Porozmawiamy chwilę o tym co łączy kolarstwo torowe z optymalizacją obróbki zdjęć. Wspomnę także jak zautomatyzować podstawową obróbkę zdjęć przy wykorzystaniu profili tworzonych pod daną matrycę. Przedstawię różne możliwości nadawania Waszym fotografiom indywidualnego stylu z wykorzystaniem panelu Curves czy HSL. Zaproponuję sposoby pracy dzięki którym proces „dopieszczania” zdjęć może stać się wydajny i przyjemny. Dowiecie się jak skrócić czas selekcji zdjęć oraz edycji z wykorzystaniem konsoli Loupedeck+ - zaznacza Kamil Głowacki.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty z Kamilem Głowackim odbędą się na stanowisku Loupedeck w hali Expo-Łódź w dwóch terminach: czwartek (23 maja) w godzinach 17:10-18:00 oraz piątek (24 maja) w godzinach 16:10-17:00. Po więcej informacji o konsoli odsyłamy na stronę producenta.

Kamil Głowacki - fotograf w Ukryte w kadrze, kreatywny biznesmen i założyciel takich marek jak Studio Szklarnia czy Biznes w kadrze a także szkoleniowiec z Adobe Lightroom jakiego nie znał świat. Kamil to miłośnik gór i rowerowych wypraw. To właściwy człowiek na właściwym miejscu, który wie czego chce i to realizuje. To nieuczesany umysł pełen kreatywnych pomysłów. Łączy zamiłowanie do obrazu z jego teoretycznym opracowaniem. Kilkanaście lat pracy jako fotograf ślubny pozwala mu odnaleźć się w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji zdjęciowej. Zawsze otwarty na nowe doświadczenia. Nieustanny rozwój jest jego hasłem przewodnim, które realizuje przez prowadzenie warsztatów jak i uczenie się od najlepszych. W fotografii pociąga go możliwość przebywania z ludźmi w ich najważniejszych momentach i uwiecznianie ich na fotografiach, które można odczytywać na wiele sposobów. Ceni Elliotta Erwitta za humor, Alexa Webba za wieloplanowość. To co daje mu poczucie wolności to rower, góry i żurek w Bacówce.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
19
7
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
96
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0