Loupedeck na targach Film Video Foto - duża dawka praktycznej wiedzy oraz promocja dla uczestników

Loupedeck na targach Film Video Foto - duża dawka praktycznej wiedzy oraz promocja dla uczestników

Warsztaty z postprodukcji zdjęć, które poprowadzi Kamil Głowacki, sprawdzenie możliwości Loupedeck+ w praktyce oraz specjalna oferta cenowa przy zakupie konsoli - to wszystko czeka na uczestników targów Film Video Foto, którzy odwiedzą stoisko Loupedeck.

Nadchodzące targi Film Video Foto będą świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi produktami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wśród tegorocznych wystawców nie mogło zatem zabraknąć firmy Loupedeck, której druga generacja konsoli do edycji zdjęć jest wśród zaawansowanych użytkowników jednym z chętniej wybieranych akcesoriów. 

Początkowo Loupedeck+ był kompatybilny z Lightroomem i Capture One. Następnie producent kolejno wypuścił aktualizacje, dzięki której kontroler mógł współpracować z Photoshopem i Adobe Premiere Pro CC. Natomiast od marca tego roku konsola umożliwia także wsparcie dla Final Cut Pro i Adobe Audition. Jak zapewnia producent, jest to kolejny krok w zwiększeniu funkcjonalności i elastyczności sprzętu, którego oczekuje społeczność zajmująca się edycją audio i wideo.

Tak więc 22. edycja Targów Film Video Foto będzie idealną okazją do wypróbowania możliwości konsoli w praktyce. Dla odwiedzających firma Loupedeck przygotowała także ciekawe atrakcje. Będzie można na przykład skorzystać ze specjalnej oferty cenowej przygotowanej tylko dla uczestników targów. Poza tym odbędą się także warsztaty „Czy wywoływanie RAW może być przyjemne? Przegląd możliwości optymalizacji obróbki w module Develop programu Adobe Lightroom”, które poprowadzi Kamil Głowacki. 

- Porozmawiamy chwilę o tym co łączy kolarstwo torowe z optymalizacją obróbki zdjęć. Wspomnę także jak zautomatyzować podstawową obróbkę zdjęć przy wykorzystaniu profili tworzonych pod daną matrycę. Przedstawię różne możliwości nadawania Waszym fotografiom indywidualnego stylu z wykorzystaniem panelu Curves czy HSL. Zaproponuję sposoby pracy dzięki którym proces „dopieszczania” zdjęć może stać się wydajny i przyjemny. Dowiecie się jak skrócić czas selekcji zdjęć oraz edycji z wykorzystaniem konsoli Loupedeck+ - zaznacza Kamil Głowacki.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty z Kamilem Głowackim odbędą się na stanowisku Loupedeck w hali Expo-Łódź w dwóch terminach: czwartek (23 maja) w godzinach 17:10-18:00 oraz piątek (24 maja) w godzinach 16:10-17:00. Po więcej informacji o konsoli odsyłamy na stronę producenta.

Kamil Głowacki - fotograf w Ukryte w kadrze, kreatywny biznesmen i założyciel takich marek jak Studio Szklarnia czy Biznes w kadrze a także szkoleniowiec z Adobe Lightroom jakiego nie znał świat. Kamil to miłośnik gór i rowerowych wypraw. To właściwy człowiek na właściwym miejscu, który wie czego chce i to realizuje. To nieuczesany umysł pełen kreatywnych pomysłów. Łączy zamiłowanie do obrazu z jego teoretycznym opracowaniem. Kilkanaście lat pracy jako fotograf ślubny pozwala mu odnaleźć się w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji zdjęciowej. Zawsze otwarty na nowe doświadczenia. Nieustanny rozwój jest jego hasłem przewodnim, które realizuje przez prowadzenie warsztatów jak i uczenie się od najlepszych. W fotografii pociąga go możliwość przebywania z ludźmi w ich najważniejszych momentach i uwiecznianie ich na fotografiach, które można odczytywać na wiele sposobów. Ceni Elliotta Erwitta za humor, Alexa Webba za wieloplanowość. To co daje mu poczucie wolności to rower, góry i żurek w Bacówce.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4