Nadchodzą targi Film Video Foto! Łódź po raz kolejny będzie miejscem, które fani sztuki filmowej i fotograficznej muszą odwiedzić

Nadchodzą targi Film Video Foto! Łódź po raz kolejny będzie miejscem, które fani sztuki filmowej i fotograficznej muszą odwiedzić

Po raz kolejny  Łódź stanie się polską stolicą filmu i fotografii. Końcem maja wystartuje 22 edycja targów Film Video Foto, najstarszej imprezy branżowej w Polsce. Po raz kolejny wydarzenie będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów sztuki filmowej i fotograficznej.

Targi Film Video Foto od wielu lat są jedynym i najważniejszych branżowych wydarzeń nie tylko w Polsce, lecz także całej w Europie Środkowo-Wschodniej. Ich organizatorem są Międzynarodowe Targi Łódzkie, które do udziału w imprezie zapraszają producentów i dystrybutorów najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i video filmowych, technologii multimedialnych oraz zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, techniki audiowizualnej, cyfrowej obróbki obrazu, druku a także postprodukcji.

- Targi będą  doskonałą okazją do śledzenia najnowszych trendów, przetestowania szerokiego asortymentu produktów czy poznania nowości technologicznych. Podczas wydarzenia poznamy nowości wiodących producentów i dystrybutorów najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i video - filmowych oraz dostawców zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, cyfrowej obróbki obrazu i druku - zaznaczają organizatorzy.

- Udział w zajęciach warsztatowych i seminariach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów i wybitnych fotografów staną się znakomitą okazją do rozwijania  swoich umiejętności i wiedzy oraz do obcowania ze sztuką fotografii. Obok ekspozycji wystawców i bogatego programu warsztatów, Targi będą  również możliwością zapoznania się z efektem pracy cenionych fotografów i artystów młodego pokolenia w specjalnie do tego przygotowanej Strefie Sztuki. Po dawce informacji o najnowszym sprzęcie, oprogramowaniu i usługach osoby, które  będą spragnione wrażeń artystycznych, będą mogli zapoznać się z wystawami fotograficznymi cenionych artystów - dodają organizatorzy.

22 odsłona targów Film Video Foto odbędzie się w dniach 23-25 maja w łódzkiej Hali Expo-Łódź. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie targów www.filmvideofoto.pl.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4