Nadchodzą targi Film Video Foto! Łódź po raz kolejny będzie miejscem, które fani sztuki filmowej i fotograficznej muszą odwiedzić

Nadchodzą targi Film Video Foto! Łódź po raz kolejny będzie miejscem, które fani sztuki filmowej i fotograficznej muszą odwiedzić

Po raz kolejny  Łódź stanie się polską stolicą filmu i fotografii. Końcem maja wystartuje 22 edycja targów Film Video Foto, najstarszej imprezy branżowej w Polsce. Po raz kolejny wydarzenie będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów sztuki filmowej i fotograficznej.

Targi Film Video Foto od wielu lat są jedynym i najważniejszych branżowych wydarzeń nie tylko w Polsce, lecz także całej w Europie Środkowo-Wschodniej. Ich organizatorem są Międzynarodowe Targi Łódzkie, które do udziału w imprezie zapraszają producentów i dystrybutorów najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i video filmowych, technologii multimedialnych oraz zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, techniki audiowizualnej, cyfrowej obróbki obrazu, druku a także postprodukcji.

- Targi będą  doskonałą okazją do śledzenia najnowszych trendów, przetestowania szerokiego asortymentu produktów czy poznania nowości technologicznych. Podczas wydarzenia poznamy nowości wiodących producentów i dystrybutorów najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i video - filmowych oraz dostawców zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, cyfrowej obróbki obrazu i druku - zaznaczają organizatorzy.

- Udział w zajęciach warsztatowych i seminariach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów i wybitnych fotografów staną się znakomitą okazją do rozwijania  swoich umiejętności i wiedzy oraz do obcowania ze sztuką fotografii. Obok ekspozycji wystawców i bogatego programu warsztatów, Targi będą  również możliwością zapoznania się z efektem pracy cenionych fotografów i artystów młodego pokolenia w specjalnie do tego przygotowanej Strefie Sztuki. Po dawce informacji o najnowszym sprzęcie, oprogramowaniu i usługach osoby, które  będą spragnione wrażeń artystycznych, będą mogli zapoznać się z wystawami fotograficznymi cenionych artystów - dodają organizatorzy.

22 odsłona targów Film Video Foto odbędzie się w dniach 23-25 maja w łódzkiej Hali Expo-Łódź. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie targów www.filmvideofoto.pl.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4