Skorzystaj z promocji Sony Cashback i zyskaj nawet do 5 000 zł

18 Paź 2018
Skorzystaj z promocji Sony Cashback i zyskaj nawet do 5 000 zł

Firma Sony przygotowała specjalną promocję, dzięki której w jesienno-zimowym okresie przy zakupie wybranych modeli aparatów, kamer oraz obiektywów będziesz mógł odebrać zwrot gotówki nawet do 5 000 zł!

Dokonując zakupu produktu z oferty sprzętu fotograficznego Sony w dniach od 28 września 2018 r. do 3 lutego 2019 r. i rejestrując go w okresie od 28 września 2018 r. do 17 lutego 2019 r. na stronie www.sony.pl/cashback uzyskasz od Sony zwrot nawet do 5 000 zł. Rabatem został objęty szeroki wachlarz różnorodnych produktów skierowanych zarówno do profesjonalistów jak i pasjonatów fotografii. 

- W ofercie znalazł się bezlusterkowiec A6300 z matrycą APS-C, szybkim autofocusem 0,05 s. i nagrywaniem filmów w jakości 4K, zarówno w zestawie z obiektywem, jak i samym body. Warto też zwrócić uwagę na aparat A7R II z matrycą 42,4-megapiksela oraz systemem autofocus Fast Hybrid, który charakteryzuje się wyjątkową jakością oraz plastyką obrazu. Nie można zapomnieć o A7S II z zaawansowanym trybem filmowania i wewnętrzną rejestracją filmów 4K oraz wyjątkowo czułą matrycą - zaznacza producent.

Pełna lista produktów biorących udział w akcji oraz sieci sklepów partnerskich:

Regulamin promocji rabatowej Cashback oraz instrukcja rejestracji produktu dostępne są na stronie www.sony.pl/cashback. Sprzęt objęty promocją znajdziecie u autoryzowanych sprzedawców Sony.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8