Cyberfoto 2005 - wystawa w Katowicach

W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.
W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.


O konkursie fotografii cyfrowej Cyberfoto 2005 pisaliśmy już parokrotnie (patrz niżej). Przypomnijmy tylko, że była to już ósma edycja, co wskazuje, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia. Organizatorom gratulujemy wytrwałości, a uczestnikom pomysłów - oby tak dalej.

W galerii "Katowice" przy ul. Warszawskiej 5 w... Katowicach trwa właśnie ekspozycja prac nagrodzonych w ostatnim konkursie. Kto nie załapał się na prezentację w Częstochowie (czytaj), ma więc okazję obejrzeć wybrane zdjęcia na żywo w Katowicach, ale tylko do końca sierpnia.

Czytaj także:
Cyberfoto 2005 - wyniki czytaj...
Wystawa pokonkursowa Cyberfoto 2005 czytaj...
Międzynarodowy konkurs Cyberfoto 2005 czytaj...
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7