Cyberfoto 2005 - wystawa w Katowicach

W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.
W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.


O konkursie fotografii cyfrowej Cyberfoto 2005 pisaliśmy już parokrotnie (patrz niżej). Przypomnijmy tylko, że była to już ósma edycja, co wskazuje, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia. Organizatorom gratulujemy wytrwałości, a uczestnikom pomysłów - oby tak dalej.

W galerii "Katowice" przy ul. Warszawskiej 5 w... Katowicach trwa właśnie ekspozycja prac nagrodzonych w ostatnim konkursie. Kto nie załapał się na prezentację w Częstochowie (czytaj), ma więc okazję obejrzeć wybrane zdjęcia na żywo w Katowicach, ale tylko do końca sierpnia.

Czytaj także:
Cyberfoto 2005 - wyniki czytaj...
Wystawa pokonkursowa Cyberfoto 2005 czytaj...
Międzynarodowy konkurs Cyberfoto 2005 czytaj...
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4