Cyberfoto 2005 - wystawa w Katowicach

W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.
W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.


O konkursie fotografii cyfrowej Cyberfoto 2005 pisaliśmy już parokrotnie (patrz niżej). Przypomnijmy tylko, że była to już ósma edycja, co wskazuje, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia. Organizatorom gratulujemy wytrwałości, a uczestnikom pomysłów - oby tak dalej.

W galerii "Katowice" przy ul. Warszawskiej 5 w... Katowicach trwa właśnie ekspozycja prac nagrodzonych w ostatnim konkursie. Kto nie załapał się na prezentację w Częstochowie (czytaj), ma więc okazję obejrzeć wybrane zdjęcia na żywo w Katowicach, ale tylko do końca sierpnia.

Czytaj także:
Cyberfoto 2005 - wyniki czytaj...
Wystawa pokonkursowa Cyberfoto 2005 czytaj...
Międzynarodowy konkurs Cyberfoto 2005 czytaj...
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0