Cyberfoto 2005 - wystawa w Katowicach

W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.
W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.


O konkursie fotografii cyfrowej Cyberfoto 2005 pisaliśmy już parokrotnie (patrz niżej). Przypomnijmy tylko, że była to już ósma edycja, co wskazuje, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia. Organizatorom gratulujemy wytrwałości, a uczestnikom pomysłów - oby tak dalej.

W galerii "Katowice" przy ul. Warszawskiej 5 w... Katowicach trwa właśnie ekspozycja prac nagrodzonych w ostatnim konkursie. Kto nie załapał się na prezentację w Częstochowie (czytaj), ma więc okazję obejrzeć wybrane zdjęcia na żywo w Katowicach, ale tylko do końca sierpnia.

Czytaj także:
Cyberfoto 2005 - wyniki czytaj...
Wystawa pokonkursowa Cyberfoto 2005 czytaj...
Międzynarodowy konkurs Cyberfoto 2005 czytaj...
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8