Cyberfoto 2005 - wystawa w Katowicach

W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.
W katowickiej galerii Okręgu Śląskiego ZPAF można oglądać wystawę prezentującą prace nagrodzone w tegorocznym konkursie Cyberfoto. Ekspozycja potrwa do końca sierpnia.


O konkursie fotografii cyfrowej Cyberfoto 2005 pisaliśmy już parokrotnie (patrz niżej). Przypomnijmy tylko, że była to już ósma edycja, co wskazuje, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia. Organizatorom gratulujemy wytrwałości, a uczestnikom pomysłów - oby tak dalej.

W galerii "Katowice" przy ul. Warszawskiej 5 w... Katowicach trwa właśnie ekspozycja prac nagrodzonych w ostatnim konkursie. Kto nie załapał się na prezentację w Częstochowie (czytaj), ma więc okazję obejrzeć wybrane zdjęcia na żywo w Katowicach, ale tylko do końca sierpnia.

Czytaj także:
Cyberfoto 2005 - wyniki czytaj...
Wystawa pokonkursowa Cyberfoto 2005 czytaj...
Międzynarodowy konkurs Cyberfoto 2005 czytaj...
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0