Jak za pomocą światła budować interesującą stylistykę zdjęcia?

Jak za pomocą światła budować interesującą stylistykę zdjęcia?

Między innymi na takie pytanie znajdziecie odpowiedź podczas dzisiejszych darmowych warsztatów online, które poprowadzi Karol Nienartowicz - jeden bardziej znanych fotografów krajobrazu.

„4 nastroje według Karola Nienartowicza” to pierwsza w historii konferencja internetowa prowadzona przez tego cenionego fotografa. Jeżeli chcecie podszkolić swój warsztat i okiełznać fotografię krajobrazową, to dzisiejsze bezpłatne warsztaty są tym czego poszukujecie.

Już dziś, 28 lutego o godzinie 20:00 rozpoczną się interaktywne warsztaty, które poprowadzi Karol Nienartowicz - znany i ceniony fotograf, miłośników gór i tych, którzy mają szczególnie wrażliwy zmysł estetyczny. Podczas zajęć poznacie wszelkie sekrety i tajniki, które pomogą Wam zbudować wyjątkowy klimat i nastrój pejzażowych kadrów. Dla uczestników bezpłatnej konferencji online przewidziano także dodatkowe atrakcje.

Zajęcia są organizowany z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią krajobrazu. Na dzisiejsze wibinarium można zapisać się za pośrednictwem strony kursy.foto-oko.pl. Kolejne warsztaty z tego cyklu odbędą się także 15 marca 2017 roku.

Karol Nienartowicz - nie jest ani typowym fotografem, ani zwykłym podróżnikiem. Jego zdaniem świat wygląda najpiękniej przez obiektyw aparatu. W ciągu 7 lat odwiedził ponad 30 krajów, fotografował m.in. w Alpach we Francji, Szwajcarii, w Górach Przeklętych w Albanii i Czarnogórze, w Górach Skandynawskich i w Macedonii. Z uśmiechem jednak mówi, że mieszka w Polsce i nie chciałby mieszkać nigdzie indziej.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18