Jak za pomocą światła budować interesującą stylistykę zdjęcia?

Jak za pomocą światła budować interesującą stylistykę zdjęcia?

Między innymi na takie pytanie znajdziecie odpowiedź podczas dzisiejszych darmowych warsztatów online, które poprowadzi Karol Nienartowicz - jeden bardziej znanych fotografów krajobrazu.

„4 nastroje według Karola Nienartowicza” to pierwsza w historii konferencja internetowa prowadzona przez tego cenionego fotografa. Jeżeli chcecie podszkolić swój warsztat i okiełznać fotografię krajobrazową, to dzisiejsze bezpłatne warsztaty są tym czego poszukujecie.

Już dziś, 28 lutego o godzinie 20:00 rozpoczną się interaktywne warsztaty, które poprowadzi Karol Nienartowicz - znany i ceniony fotograf, miłośników gór i tych, którzy mają szczególnie wrażliwy zmysł estetyczny. Podczas zajęć poznacie wszelkie sekrety i tajniki, które pomogą Wam zbudować wyjątkowy klimat i nastrój pejzażowych kadrów. Dla uczestników bezpłatnej konferencji online przewidziano także dodatkowe atrakcje.

Zajęcia są organizowany z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią krajobrazu. Na dzisiejsze wibinarium można zapisać się za pośrednictwem strony kursy.foto-oko.pl. Kolejne warsztaty z tego cyklu odbędą się także 15 marca 2017 roku.

Karol Nienartowicz - nie jest ani typowym fotografem, ani zwykłym podróżnikiem. Jego zdaniem świat wygląda najpiękniej przez obiektyw aparatu. W ciągu 7 lat odwiedził ponad 30 krajów, fotografował m.in. w Alpach we Francji, Szwajcarii, w Górach Przeklętych w Albanii i Czarnogórze, w Górach Skandynawskich i w Macedonii. Z uśmiechem jednak mówi, że mieszka w Polsce i nie chciałby mieszkać nigdzie indziej.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13