Jak za pomocą światła budować interesującą stylistykę zdjęcia?

Jak za pomocą światła budować interesującą stylistykę zdjęcia?

Między innymi na takie pytanie znajdziecie odpowiedź podczas dzisiejszych darmowych warsztatów online, które poprowadzi Karol Nienartowicz - jeden bardziej znanych fotografów krajobrazu.

„4 nastroje według Karola Nienartowicza” to pierwsza w historii konferencja internetowa prowadzona przez tego cenionego fotografa. Jeżeli chcecie podszkolić swój warsztat i okiełznać fotografię krajobrazową, to dzisiejsze bezpłatne warsztaty są tym czego poszukujecie.

Już dziś, 28 lutego o godzinie 20:00 rozpoczną się interaktywne warsztaty, które poprowadzi Karol Nienartowicz - znany i ceniony fotograf, miłośników gór i tych, którzy mają szczególnie wrażliwy zmysł estetyczny. Podczas zajęć poznacie wszelkie sekrety i tajniki, które pomogą Wam zbudować wyjątkowy klimat i nastrój pejzażowych kadrów. Dla uczestników bezpłatnej konferencji online przewidziano także dodatkowe atrakcje.

Zajęcia są organizowany z myślą o osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią krajobrazu. Na dzisiejsze wibinarium można zapisać się za pośrednictwem strony kursy.foto-oko.pl. Kolejne warsztaty z tego cyklu odbędą się także 15 marca 2017 roku.

Karol Nienartowicz - nie jest ani typowym fotografem, ani zwykłym podróżnikiem. Jego zdaniem świat wygląda najpiękniej przez obiektyw aparatu. W ciągu 7 lat odwiedził ponad 30 krajów, fotografował m.in. w Alpach we Francji, Szwajcarii, w Górach Przeklętych w Albanii i Czarnogórze, w Górach Skandynawskich i w Macedonii. Z uśmiechem jednak mówi, że mieszka w Polsce i nie chciałby mieszkać nigdzie indziej.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0