W Małej Galerii "5 lat później"

Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.
Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Tradycja Małej Galerii, by prezentować kolejne projekty twórców, którzy już mieli wcześniej wystawy w tym miejscu, jest kontynuowana od lat. Wanda Michalak w ramach swojej trzeciej na przestrzeni kilku lat prezentacji w galerii poświadcza swoje stałe zainteresowanie ludzkim ciałem. Jej fotografie to nie tylko umiejętność dokonania pewnej, skrótowej syntezy poprzez akt czy portret, ale również próba utrwalenia relacji i nastrojów, jakie są udziałem bohaterów tych zdjęć, a także jej samej.
Opieka kuratorska: Marek Grygiel

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wanda Michalak urodziła się i wychowała w Warszawie. Studiowała w Carrington
Polytechnic Design School w Auckland w Nowej Zelandii. Obecnie mieszka w Amsterdamie, gdzie prowadzi własną Galerię Fotografii "WM": http://www.gallerywm.com/.
Wanda Michalak zajmuje się również pracą dydaktyczną, prowadząc wykłady i warsztaty w Polsce, jaki i w Holandii. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach w kraju i zagranicą oraz w licznych publikacjach artystycznych. Prace Michalak znajdują się w kolekcjach prywatnych i publicznych m.in. w Austrii, Norwegii, USA, Holandii oraz w Polsce.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wernisaż wystawy fotografii Wandy Michalak 5 lat później odbędzie się we wtorek 7 czerwca o godzinie 18 w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF (Pl. Zamkowy 8). Wystawa czynna będzie do 1 lipca 2005 roku.


Czytaj także:
"Dialogi..." Wandy Michalak czytaj...
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0