W Małej Galerii "5 lat później"

Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.
Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Tradycja Małej Galerii, by prezentować kolejne projekty twórców, którzy już mieli wcześniej wystawy w tym miejscu, jest kontynuowana od lat. Wanda Michalak w ramach swojej trzeciej na przestrzeni kilku lat prezentacji w galerii poświadcza swoje stałe zainteresowanie ludzkim ciałem. Jej fotografie to nie tylko umiejętność dokonania pewnej, skrótowej syntezy poprzez akt czy portret, ale również próba utrwalenia relacji i nastrojów, jakie są udziałem bohaterów tych zdjęć, a także jej samej.
Opieka kuratorska: Marek Grygiel

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wanda Michalak urodziła się i wychowała w Warszawie. Studiowała w Carrington
Polytechnic Design School w Auckland w Nowej Zelandii. Obecnie mieszka w Amsterdamie, gdzie prowadzi własną Galerię Fotografii "WM": http://www.gallerywm.com/.
Wanda Michalak zajmuje się również pracą dydaktyczną, prowadząc wykłady i warsztaty w Polsce, jaki i w Holandii. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach w kraju i zagranicą oraz w licznych publikacjach artystycznych. Prace Michalak znajdują się w kolekcjach prywatnych i publicznych m.in. w Austrii, Norwegii, USA, Holandii oraz w Polsce.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wernisaż wystawy fotografii Wandy Michalak 5 lat później odbędzie się we wtorek 7 czerwca o godzinie 18 w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF (Pl. Zamkowy 8). Wystawa czynna będzie do 1 lipca 2005 roku.


Czytaj także:
"Dialogi..." Wandy Michalak czytaj...
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8