W Małej Galerii "5 lat później"

Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.
Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Tradycja Małej Galerii, by prezentować kolejne projekty twórców, którzy już mieli wcześniej wystawy w tym miejscu, jest kontynuowana od lat. Wanda Michalak w ramach swojej trzeciej na przestrzeni kilku lat prezentacji w galerii poświadcza swoje stałe zainteresowanie ludzkim ciałem. Jej fotografie to nie tylko umiejętność dokonania pewnej, skrótowej syntezy poprzez akt czy portret, ale również próba utrwalenia relacji i nastrojów, jakie są udziałem bohaterów tych zdjęć, a także jej samej.
Opieka kuratorska: Marek Grygiel

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wanda Michalak urodziła się i wychowała w Warszawie. Studiowała w Carrington
Polytechnic Design School w Auckland w Nowej Zelandii. Obecnie mieszka w Amsterdamie, gdzie prowadzi własną Galerię Fotografii "WM": http://www.gallerywm.com/.
Wanda Michalak zajmuje się również pracą dydaktyczną, prowadząc wykłady i warsztaty w Polsce, jaki i w Holandii. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach w kraju i zagranicą oraz w licznych publikacjach artystycznych. Prace Michalak znajdują się w kolekcjach prywatnych i publicznych m.in. w Austrii, Norwegii, USA, Holandii oraz w Polsce.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wernisaż wystawy fotografii Wandy Michalak 5 lat później odbędzie się we wtorek 7 czerwca o godzinie 18 w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF (Pl. Zamkowy 8). Wystawa czynna będzie do 1 lipca 2005 roku.


Czytaj także:
"Dialogi..." Wandy Michalak czytaj...
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7