W Małej Galerii "5 lat później"

Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.
Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Tradycja Małej Galerii, by prezentować kolejne projekty twórców, którzy już mieli wcześniej wystawy w tym miejscu, jest kontynuowana od lat. Wanda Michalak w ramach swojej trzeciej na przestrzeni kilku lat prezentacji w galerii poświadcza swoje stałe zainteresowanie ludzkim ciałem. Jej fotografie to nie tylko umiejętność dokonania pewnej, skrótowej syntezy poprzez akt czy portret, ale również próba utrwalenia relacji i nastrojów, jakie są udziałem bohaterów tych zdjęć, a także jej samej.
Opieka kuratorska: Marek Grygiel

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wanda Michalak urodziła się i wychowała w Warszawie. Studiowała w Carrington
Polytechnic Design School w Auckland w Nowej Zelandii. Obecnie mieszka w Amsterdamie, gdzie prowadzi własną Galerię Fotografii "WM": http://www.gallerywm.com/.
Wanda Michalak zajmuje się również pracą dydaktyczną, prowadząc wykłady i warsztaty w Polsce, jaki i w Holandii. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach w kraju i zagranicą oraz w licznych publikacjach artystycznych. Prace Michalak znajdują się w kolekcjach prywatnych i publicznych m.in. w Austrii, Norwegii, USA, Holandii oraz w Polsce.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wernisaż wystawy fotografii Wandy Michalak 5 lat później odbędzie się we wtorek 7 czerwca o godzinie 18 w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF (Pl. Zamkowy 8). Wystawa czynna będzie do 1 lipca 2005 roku.


Czytaj także:
"Dialogi..." Wandy Michalak czytaj...
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4