W Małej Galerii "5 lat później"

Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.
Cykl Wandy Michalak zatytułowany "5 lat później" to trzecia prezentacja tej artystki w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF. Otwarcie wystawy już dzisiaj, 7 czerwca 2005 roku o godzinie 18.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Tradycja Małej Galerii, by prezentować kolejne projekty twórców, którzy już mieli wcześniej wystawy w tym miejscu, jest kontynuowana od lat. Wanda Michalak w ramach swojej trzeciej na przestrzeni kilku lat prezentacji w galerii poświadcza swoje stałe zainteresowanie ludzkim ciałem. Jej fotografie to nie tylko umiejętność dokonania pewnej, skrótowej syntezy poprzez akt czy portret, ale również próba utrwalenia relacji i nastrojów, jakie są udziałem bohaterów tych zdjęć, a także jej samej.
Opieka kuratorska: Marek Grygiel

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wanda Michalak urodziła się i wychowała w Warszawie. Studiowała w Carrington
Polytechnic Design School w Auckland w Nowej Zelandii. Obecnie mieszka w Amsterdamie, gdzie prowadzi własną Galerię Fotografii "WM": http://www.gallerywm.com/.
Wanda Michalak zajmuje się również pracą dydaktyczną, prowadząc wykłady i warsztaty w Polsce, jaki i w Holandii. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach w kraju i zagranicą oraz w licznych publikacjach artystycznych. Prace Michalak znajdują się w kolekcjach prywatnych i publicznych m.in. w Austrii, Norwegii, USA, Holandii oraz w Polsce.

fot. Wanda Michalak "5 lat później"

Wernisaż wystawy fotografii Wandy Michalak 5 lat później odbędzie się we wtorek 7 czerwca o godzinie 18 w warszawskiej Małej Galerii CSW / ZPAF (Pl. Zamkowy 8). Wystawa czynna będzie do 1 lipca 2005 roku.


Czytaj także:
"Dialogi..." Wandy Michalak czytaj...
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0
Panasonic Lumix LX100 II - zdjęcia przykładowe
10 Wrz 2018
Podczas dzisiejszej wizyty w siedzibie firmy, mieliśmy okazję bliżej zaznajomić się w drugą generacją uniwersalnego kompaktu opartego o matrycę 4/3. Zobaczcie, jak Panasonic Lumix LX100 II radzi sobie w praktyce.
0