Fotografia piękna kobiecego ciała - jak robić to dobrze

Fotografia piękna kobiecego ciała - jak robić to dobrze

Foto ABC wspólnie z Tokiną i Quadralite zapraszają na warsztaty fotografii aktu. Zajęcia poprowadzi Piotr Nadolski.

Istotą warsztatów organizowanych przez sklep Foto ABC, przy współpracy z Tokiną i Quadralite, będzie zgłębienie tajników trudnej sztuki, jaką jest fotografia aktu. Jednak w jaki sposób na zdjęciach wyeksponować zmysłowe piękno kobiecego ciała, by obrazy nie emanowały żadnymi drażliwymi podtekstami? Gdzie poszukiwać i w jaki sposób rozmawiać z modelką? W jaki sposób przygotować się do sesji zdjęciowej? Jakiego aparatu i obiektywów używać? W jaki sposób katalogować zdjęcia i czy wybrane fotografie poddawać postprodukcji? Na te i inne pytanie odpowie między innymi Piotr Nadolski - fotograf aktu i portretu.

Podczas trwania zajęć uczestnicy będą korzystać z obiektywów firmy Tokina oraz oświetlenia studyjnego Quadralite. Warsztaty odbędą się w dniach 18-20 listopada 2016 roku w zabytkowym Dworku Rzepiszew koło Łodzi. Koszt udziału wynosi 500 zł i obejmuje sesje z modelką, możliwość pracy na sprzęcie fotograficznym partnerów technicznych, a także zakwaterowanie z wyżywieniem. Liczba miejsc jest ograniczona. Wszelkie pytania i zgłoszenia należy kierować na adres: foto@fotoabc.com. Więcej informacji oraz szczegółowy plan znajdziecie na stronie www.sklep.fotoabc.com/warsztaty.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0