Fotografia piękna kobiecego ciała - jak robić to dobrze

Fotografia piękna kobiecego ciała - jak robić to dobrze

Foto ABC wspólnie z Tokiną i Quadralite zapraszają na warsztaty fotografii aktu. Zajęcia poprowadzi Piotr Nadolski.

Istotą warsztatów organizowanych przez sklep Foto ABC, przy współpracy z Tokiną i Quadralite, będzie zgłębienie tajników trudnej sztuki, jaką jest fotografia aktu. Jednak w jaki sposób na zdjęciach wyeksponować zmysłowe piękno kobiecego ciała, by obrazy nie emanowały żadnymi drażliwymi podtekstami? Gdzie poszukiwać i w jaki sposób rozmawiać z modelką? W jaki sposób przygotować się do sesji zdjęciowej? Jakiego aparatu i obiektywów używać? W jaki sposób katalogować zdjęcia i czy wybrane fotografie poddawać postprodukcji? Na te i inne pytanie odpowie między innymi Piotr Nadolski - fotograf aktu i portretu.

Podczas trwania zajęć uczestnicy będą korzystać z obiektywów firmy Tokina oraz oświetlenia studyjnego Quadralite. Warsztaty odbędą się w dniach 18-20 listopada 2016 roku w zabytkowym Dworku Rzepiszew koło Łodzi. Koszt udziału wynosi 500 zł i obejmuje sesje z modelką, możliwość pracy na sprzęcie fotograficznym partnerów technicznych, a także zakwaterowanie z wyżywieniem. Liczba miejsc jest ograniczona. Wszelkie pytania i zgłoszenia należy kierować na adres: foto@fotoabc.com. Więcej informacji oraz szczegółowy plan znajdziecie na stronie www.sklep.fotoabc.com/warsztaty.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18