Fotografia piękna kobiecego ciała - jak robić to dobrze

Fotografia piękna kobiecego ciała - jak robić to dobrze

Foto ABC wspólnie z Tokiną i Quadralite zapraszają na warsztaty fotografii aktu. Zajęcia poprowadzi Piotr Nadolski.

Istotą warsztatów organizowanych przez sklep Foto ABC, przy współpracy z Tokiną i Quadralite, będzie zgłębienie tajników trudnej sztuki, jaką jest fotografia aktu. Jednak w jaki sposób na zdjęciach wyeksponować zmysłowe piękno kobiecego ciała, by obrazy nie emanowały żadnymi drażliwymi podtekstami? Gdzie poszukiwać i w jaki sposób rozmawiać z modelką? W jaki sposób przygotować się do sesji zdjęciowej? Jakiego aparatu i obiektywów używać? W jaki sposób katalogować zdjęcia i czy wybrane fotografie poddawać postprodukcji? Na te i inne pytanie odpowie między innymi Piotr Nadolski - fotograf aktu i portretu.

Podczas trwania zajęć uczestnicy będą korzystać z obiektywów firmy Tokina oraz oświetlenia studyjnego Quadralite. Warsztaty odbędą się w dniach 18-20 listopada 2016 roku w zabytkowym Dworku Rzepiszew koło Łodzi. Koszt udziału wynosi 500 zł i obejmuje sesje z modelką, możliwość pracy na sprzęcie fotograficznym partnerów technicznych, a także zakwaterowanie z wyżywieniem. Liczba miejsc jest ograniczona. Wszelkie pytania i zgłoszenia należy kierować na adres: foto@fotoabc.com. Więcej informacji oraz szczegółowy plan znajdziecie na stronie www.sklep.fotoabc.com/warsztaty.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!