Fotografia piękna kobiecego ciała - jak robić to dobrze

Fotografia piękna kobiecego ciała - jak robić to dobrze

Foto ABC wspólnie z Tokiną i Quadralite zapraszają na warsztaty fotografii aktu. Zajęcia poprowadzi Piotr Nadolski.

Istotą warsztatów organizowanych przez sklep Foto ABC, przy współpracy z Tokiną i Quadralite, będzie zgłębienie tajników trudnej sztuki, jaką jest fotografia aktu. Jednak w jaki sposób na zdjęciach wyeksponować zmysłowe piękno kobiecego ciała, by obrazy nie emanowały żadnymi drażliwymi podtekstami? Gdzie poszukiwać i w jaki sposób rozmawiać z modelką? W jaki sposób przygotować się do sesji zdjęciowej? Jakiego aparatu i obiektywów używać? W jaki sposób katalogować zdjęcia i czy wybrane fotografie poddawać postprodukcji? Na te i inne pytanie odpowie między innymi Piotr Nadolski - fotograf aktu i portretu.

Podczas trwania zajęć uczestnicy będą korzystać z obiektywów firmy Tokina oraz oświetlenia studyjnego Quadralite. Warsztaty odbędą się w dniach 18-20 listopada 2016 roku w zabytkowym Dworku Rzepiszew koło Łodzi. Koszt udziału wynosi 500 zł i obejmuje sesje z modelką, możliwość pracy na sprzęcie fotograficznym partnerów technicznych, a także zakwaterowanie z wyżywieniem. Liczba miejsc jest ograniczona. Wszelkie pytania i zgłoszenia należy kierować na adres: foto@fotoabc.com. Więcej informacji oraz szczegółowy plan znajdziecie na stronie www.sklep.fotoabc.com/warsztaty.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0