Samsung Photo Academy - ostatni dzień na zgłoszenia

Autor: Michał Chrzanowski

15 Czerwiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Wspólnie z firmą Samsung zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografowania smartfonem do wzięcia udziału w wyjątkowych, całodniowych i bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej Samsung Photo Academy!

Chciałbyś robić lepsze zdjęcia smartfonem? Nauczyć się jak sprawić, by przyciągały wzrok w gąszczu mediów społecznościowych i dowiedzieć się jak edytować je na urządzeniach mobilnych równie skutecznie jak na komputerze? Tego wszystkiego dowiesz się podczas całodniowych warsztatów prowadzonych przez pioniera polskiej fotografii mobilnej, Michała Koralewskiego.

Pierwszym miastem, które odwiedzimy będzie Warszawa. Zajęcia zostaną podzielone na dwie części: teoretyczną, odbywającą się w scenerii stadionu Legii oraz praktyczną, podczas której między innymi popływamy po Wiśle motorówkami Miami Wars.

fot. miamiwars.pl

Do dyspozycji uczestników będą wyposażone w 13-milionowe aparaty i jasne obiektywy smartfony Samsung Galaxy A5 oraz najnowszy flagowiec Samsung Galaxy S7. Przez cały czas trwania zajęć profesjonalną radą będzie służył prowadzący, Michał Koralewski - laureat wielu międzynarodowych konkursów fotografii mobilnej, fotograf roku według IPP AWARDS 2015, założyciel grupy Mobilni, pionier polskiej fotografii smartfonowej.

Samsung Galaxy A5

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając link do strony internetowej, lub profilu w mediach społecznościowych, na którym można obejrzeć Wasze zdjęcia.

Spośród zgłoszeń, do 16 czerwca wybierzemy 24 uczestników, którzy w przyszły piątek (17 czerwca) będą mieli okazję zgłębić tajniki i poznać sztuczki, które pozwolą im na wykonywanie smartfonem jeszcze lepszych zdjęć. Z wybranymi fotografami skontaktujemy się telefonicznie w celu przekazania szczegółowych informacji odnośnie imprezy.

fot. Michał Koralewski

Wkrótce pojawimy się w kolejnych miastach. Sprawdzajcie kategorię Samsung Photo Academy!

 

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
7
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)