Informator - wystawy fotograficzne listopad 2004

Fotografia w listopadzie zdominowana została przez wydarzenia krakowskiego festiwalu. Jednak poza propozycjami Miesiąca Fotografii w Krakowie można znaleźć także inne interesujące wystawy w pozostałych miastach Polski. Prezentujemy listopadowy przegląd ekspozycji.
Łódź

GALERIA FF
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
wt.- sb., godz. 14-18.
Do 19 listopada 2004 można obejrzeć wystawę ...milczałaś kolorowo Grzegorza Bojanowskiego.
Kasetki po błonach fotograficznych, uwolnione od funkcji światłoszczelnych opakowań, posłużyły Grzegorzowi Bojanowskiemu do stworzenia blisko trzystuelementowych, fakturalnych assamblaży.

STARA GALERIA
Łódzki Dom Kultury
ul. Traugutta 18
wt.- sb., godz. 14-18.
Ludzie Kresów jest to wystawa fotograficzna Jacka Lewkowskiego, przedstawiająca społeczeństwo Kresów Wschodnich na fotografii nagrobnej. Czynna od 10 do 27 listopada 2004 roku.

MUZEUM SZTUKI W ŁODZI
ul. Więckowskiego 36
Prawdziwa historia Łodzi Kaliskiej 1979-2004 to obszerna wystawa prezentowana z okazji 25-lecia pracy tej grupy artystycznej. Ekspozycję będzie można oglądać od 9 listopada do 5 grudnia 2004 roku.

MUZEUM HISTORII MIASTA ŁODZI
PAŁAC POZNAŃSKIEGO
ul. Ogrodowa 15
Raport z dnia 1 maja to seria zdjęć, które powstały w tym samym czasie, ale w różnych miejscach, a mianowicie w krajach, które 1 maja stały się świeżo upieczonymi członkami UE. Przeczytaj więcej w dziale wystawy

Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
3
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1