Informator - wystawy fotograficzne listopad 2004

Fotografia w listopadzie zdominowana została przez wydarzenia krakowskiego festiwalu. Jednak poza propozycjami Miesiąca Fotografii w Krakowie można znaleźć także inne interesujące wystawy w pozostałych miastach Polski. Prezentujemy listopadowy przegląd ekspozycji.
Trójmiasto

GDAŃSKA GALERIA FOTOGRAFII
ul. Grobla 1, róg Świętego Ducha
Wystawa fotografii Stary Gdańsk i jego politechnika organizowana jest z okazji obchodów stulecia istnienia rzeczonej uczelni. Ekspozycja jest czynna do 12 listopada 2004 roku.

KAWIARNIA ŻAK
ul. Grunwaldzka 195/197 Gdańsk
Wystawa fotografii Agnieszki Jatkowskiej Powidoki 2 prezentowana jest od18 listopada do 16 grudnia 2004 roku.

Szczecin

POD SKLEPIENIEM
ul. Mściwoja 8
wt-ndz. 10.00-16.00
bilety 3/6zł, wstęp wolny: czwartek
Wystawę tworzą fotografie, w których zapisana jest historia i specyficzny duch Szczecina. Wystawę będzie można zwiedzać do 31 grudnia 2004 roku.

ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH
ul. Korsarzy 34
XXV Pomorskie Spotkania z Diaporamą będą trwały od 5 do 7 listopada 2004 roku.

Sala Elżbietańska
Do 7 listopada prezentowana jest wystawa fotografii Tadeusza Czerniawskiego Pola wyobraźni


Kielce

BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH
ul. Leśna 7, tel. 41/344 49 42
Od 10 listopada do 5 grudnia 2004 prezentowana jest wystawa fotografii z konkursu Wildlife Photographer of the Year 2003. Zobacz zdjęcia i przeczytaj więcej w dziale wydarzenia.

--
Jeśli organizujesz wystawę fotografii lub pokaz slajdów w dowolnym mieście w Polsce lub posiadasz o takim przedsięwzięciu informacje - skontaktuj się z nami!
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12