Krystian Madejski “365 dni 365 fotografii”

0
Maciej Luśtyk
7 Kwiecień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Klub Pauza zaprasza do Krakowa na wernisaż wystawy fotografii Krystiana Madejskiego pod tytułem “365 dni 365 fotografii”. Ekspozycja skupia pracę będące pamiętnikiem roku 2014 o tematyce reportażowej. Wernisaż odbędzie się 7 kwietnia 2015 roku.
Wystawa ”365 dni 365 fotografii” przedstawia zdjęcia wykonane w ramach projektu, w ramach którego artysta codziennie wykonywał i wybierał fotografię mającą jak najlepiej pokazywać status zaistniałych wydarzeń, spotkanych ludzi czy zachwytu nad pięknem lub refleksją nad nieuchronnością kolei rzeczy.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Krystian Madejski urodził się w 1970 roku. Absolwent Akademii Fotografii w Krakowie. Odbył kursy BetterPhoto.com pod nadzorem uczniów Ansela Adamsa w San Diego oraz w Nowym Yorku. Specjalizuje się w fotografii artystycznej i reportażowej.

Wernisaż odbędzie się w dniu 45 urodzin artysty, 7 kwietnia 2015 roku o godzinie 17:00 w klubie Pauza przy ul. Floriańskiej 18/3 w Krakowie. Ekspozycję będzie można oglądać do 9 maja 2015 roku.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
19
7
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
96
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0