Wystawa dokumentująca działania WOŚP w Warszawie

Wystawa dokumentująca działania WOŚP w Warszawie
Do 25 stycznia 2015 roku na ogrodzeniu Parku Łazienkowskiego w Warszawie będziemy mogli oglądać 50 fotografii dokumentujących wybrane momenty z życia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkie zdjęcia osobiście wybrał i opisał Jurek Owsiak.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Od 7 do 25 stycznia 2015 roku w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie (mieszczącej się na ogrodzeniu Parku Łazienkowskiego od strony Alei Ujazdowskich) Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprezentuje 50 fotografii dokumentujących wybrane momenty z życia Fundacji. Składają się na nie tylko zimowe Finały i letnie Przystanki Woodstock, ale także codzienna praca ich biura, ale też lekarzy i personelu medycznego, którzy używają kupionego przez WOŚP sprzętu i nauczycieli, którzy uczą dzieci pierwszej pomocy. Ogromną część naszych działań stanowią też szkolenia Pokojowego Patrolu. Wszystkie zdjęcia osobiście wybrał i opisał dyrygent WOŚP - Jurek Owsiak.

To już trzecia prezentacja Fundacji w tym miejscu. Wcześniej pokazano wystawę "Przystanek Woodstock" i "20 lat grania Fundacji".

Organizatorem wystawy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy we współpracy z partnerem technologicznym - firmą Ricoh Polska. Wydruk fotografii na papierze Fomei zapewniła firma Medikon Polska. Ekspozycja w Galerii Plenerowej możliwa jest dzięki uprzejmości Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8