Łukasz Kuś w Galerii ZPAF w Krakowie

FotoBzik oraz ZPAF Okręg Krakowski serdecznie zapraszają na pierwszy wspólnie organizowany wernisaż fotograficzny. 18 kwietnia o godz. 19:00 w ZPAF Gallery otwarta zostanie wystawa Łukasza Kusia "Dziennik".
W marcu 2013 roku Stowarzyszenie FotoBzik nawiązało współpracę ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręgiem Krakowskim. Współpraca ta dotyczy koordynacji ZPAF Gallery na ul. Św. Tomasza 24 w Krakowie. Galeria ma być nie tylko przestrzenią wystawienniczą, ale także miejscem wykładów, warsztatów, preformance'ów i spotkań.

Na pierwszej wspólnej wystawie zaprezentowane zostaną zdjęcia Łukasza Kusia - fotografa mieszkającego i pracującego w Krakowie. Autora interesują szczególnie: portret i dokument społeczny, przynależy do grupy HOLOGRAF photographers, jest koordynatorem Galerii Pauza w Krakowie. Od 18 kwietnia w ZPAF Gallery będzie można oglądać jego  cykl "Dziennik". Wystawa potrwa do 15 maja.

fot. Łukasz Kuś


Wczoraj zadzwoniła mama, jak zawsze zapytała:
- Co u ciebie słychać synu?
Jak zawsze odpowiedziałem, że jakoś leci i ogólnie w porządku.
Dodałem, że mam sporo pracy, że muszę koniecznie gdzieś wyjechać i zacząć z powrotem fotografować.
Przytaknęła i spytała:
- A jak się czuje Alicja?
- W porządku, zabrała się za dyplom.
- To dobrze. Pozdrów ją i trzymajcie się.


Więcej informacji na:
www.lukaszkus.pl
zpafgallery.pl
grupabzik.com


Łukasz KuśDziennik
Wernisaż: 18.04.2013, godz. 19:00
Termin: 18.04-15.05.2013

ZPAF Gallery
ul. Św. Tomasza 24
Kraków


fot. Łukasz Kuś


fot. Łukasz Kuś
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1