Łukasz Kuś w Galerii ZPAF w Krakowie

FotoBzik oraz ZPAF Okręg Krakowski serdecznie zapraszają na pierwszy wspólnie organizowany wernisaż fotograficzny. 18 kwietnia o godz. 19:00 w ZPAF Gallery otwarta zostanie wystawa Łukasza Kusia "Dziennik".
W marcu 2013 roku Stowarzyszenie FotoBzik nawiązało współpracę ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręgiem Krakowskim. Współpraca ta dotyczy koordynacji ZPAF Gallery na ul. Św. Tomasza 24 w Krakowie. Galeria ma być nie tylko przestrzenią wystawienniczą, ale także miejscem wykładów, warsztatów, preformance'ów i spotkań.

Na pierwszej wspólnej wystawie zaprezentowane zostaną zdjęcia Łukasza Kusia - fotografa mieszkającego i pracującego w Krakowie. Autora interesują szczególnie: portret i dokument społeczny, przynależy do grupy HOLOGRAF photographers, jest koordynatorem Galerii Pauza w Krakowie. Od 18 kwietnia w ZPAF Gallery będzie można oglądać jego  cykl "Dziennik". Wystawa potrwa do 15 maja.

fot. Łukasz Kuś


Wczoraj zadzwoniła mama, jak zawsze zapytała:
- Co u ciebie słychać synu?
Jak zawsze odpowiedziałem, że jakoś leci i ogólnie w porządku.
Dodałem, że mam sporo pracy, że muszę koniecznie gdzieś wyjechać i zacząć z powrotem fotografować.
Przytaknęła i spytała:
- A jak się czuje Alicja?
- W porządku, zabrała się za dyplom.
- To dobrze. Pozdrów ją i trzymajcie się.


Więcej informacji na:
www.lukaszkus.pl
zpafgallery.pl
grupabzik.com


Łukasz KuśDziennik
Wernisaż: 18.04.2013, godz. 19:00
Termin: 18.04-15.05.2013

ZPAF Gallery
ul. Św. Tomasza 24
Kraków


fot. Łukasz Kuś


fot. Łukasz Kuś
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13