Łukasz Kuś w Galerii ZPAF w Krakowie

FotoBzik oraz ZPAF Okręg Krakowski serdecznie zapraszają na pierwszy wspólnie organizowany wernisaż fotograficzny. 18 kwietnia o godz. 19:00 w ZPAF Gallery otwarta zostanie wystawa Łukasza Kusia "Dziennik".
W marcu 2013 roku Stowarzyszenie FotoBzik nawiązało współpracę ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręgiem Krakowskim. Współpraca ta dotyczy koordynacji ZPAF Gallery na ul. Św. Tomasza 24 w Krakowie. Galeria ma być nie tylko przestrzenią wystawienniczą, ale także miejscem wykładów, warsztatów, preformance'ów i spotkań.

Na pierwszej wspólnej wystawie zaprezentowane zostaną zdjęcia Łukasza Kusia - fotografa mieszkającego i pracującego w Krakowie. Autora interesują szczególnie: portret i dokument społeczny, przynależy do grupy HOLOGRAF photographers, jest koordynatorem Galerii Pauza w Krakowie. Od 18 kwietnia w ZPAF Gallery będzie można oglądać jego  cykl "Dziennik". Wystawa potrwa do 15 maja.

fot. Łukasz Kuś


Wczoraj zadzwoniła mama, jak zawsze zapytała:
- Co u ciebie słychać synu?
Jak zawsze odpowiedziałem, że jakoś leci i ogólnie w porządku.
Dodałem, że mam sporo pracy, że muszę koniecznie gdzieś wyjechać i zacząć z powrotem fotografować.
Przytaknęła i spytała:
- A jak się czuje Alicja?
- W porządku, zabrała się za dyplom.
- To dobrze. Pozdrów ją i trzymajcie się.


Więcej informacji na:
www.lukaszkus.pl
zpafgallery.pl
grupabzik.com


Łukasz KuśDziennik
Wernisaż: 18.04.2013, godz. 19:00
Termin: 18.04-15.05.2013

ZPAF Gallery
ul. Św. Tomasza 24
Kraków


fot. Łukasz Kuś


fot. Łukasz Kuś
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0