Łukasz Kuś w Galerii ZPAF w Krakowie

FotoBzik oraz ZPAF Okręg Krakowski serdecznie zapraszają na pierwszy wspólnie organizowany wernisaż fotograficzny. 18 kwietnia o godz. 19:00 w ZPAF Gallery otwarta zostanie wystawa Łukasza Kusia "Dziennik".
W marcu 2013 roku Stowarzyszenie FotoBzik nawiązało współpracę ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręgiem Krakowskim. Współpraca ta dotyczy koordynacji ZPAF Gallery na ul. Św. Tomasza 24 w Krakowie. Galeria ma być nie tylko przestrzenią wystawienniczą, ale także miejscem wykładów, warsztatów, preformance'ów i spotkań.

Na pierwszej wspólnej wystawie zaprezentowane zostaną zdjęcia Łukasza Kusia - fotografa mieszkającego i pracującego w Krakowie. Autora interesują szczególnie: portret i dokument społeczny, przynależy do grupy HOLOGRAF photographers, jest koordynatorem Galerii Pauza w Krakowie. Od 18 kwietnia w ZPAF Gallery będzie można oglądać jego  cykl "Dziennik". Wystawa potrwa do 15 maja.

fot. Łukasz Kuś


Wczoraj zadzwoniła mama, jak zawsze zapytała:
- Co u ciebie słychać synu?
Jak zawsze odpowiedziałem, że jakoś leci i ogólnie w porządku.
Dodałem, że mam sporo pracy, że muszę koniecznie gdzieś wyjechać i zacząć z powrotem fotografować.
Przytaknęła i spytała:
- A jak się czuje Alicja?
- W porządku, zabrała się za dyplom.
- To dobrze. Pozdrów ją i trzymajcie się.


Więcej informacji na:
www.lukaszkus.pl
zpafgallery.pl
grupabzik.com


Łukasz KuśDziennik
Wernisaż: 18.04.2013, godz. 19:00
Termin: 18.04-15.05.2013

ZPAF Gallery
ul. Św. Tomasza 24
Kraków


fot. Łukasz Kuś


fot. Łukasz Kuś
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18