Widoczki:Pamięć miasta/Pamięć ciała - wystawa Patrycji Dołowy

Fundacja Promocji Sztuki Współczesnej zaprasza na wystawę fotoinstalacji Patrycji Dołowy do warszawskiej Galerii Program. Wystawę można oglądać do 19 października.
W warszawskiej Galerii Program można obejrzeć wystawę fotoinstalacji Patrycji Dołowy. Ekspozycja będzie czynna do piątku 19 października 2012 roku. Kuratorką wystawy jest Aneta Muszyńska-Marcinkowska.

Fotoinstalacje Patrycji Dołowy to odlewy z ciała, w które wbudowane są obrazy. Nawiązują one do małych kompozycji z kwiatków, wstążek i świecidełek układanych pod szkłem, które tworzyły kiedyś małe dziewczynki.


Patrycja Dołowy Widoczki:Pamięć miasta/Pamięć ciała
Termin: do 19.10.2012

Galeria Program
Fundacji Promocji Sztuki Współczesnej
ul. Andersa 13 (skwer Tekli Bądarzewskiej)
Warszawa

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18