Widoczki:Pamięć miasta/Pamięć ciała - wystawa Patrycji Dołowy

Fundacja Promocji Sztuki Współczesnej zaprasza na wystawę fotoinstalacji Patrycji Dołowy do warszawskiej Galerii Program. Wystawę można oglądać do 19 października.
W warszawskiej Galerii Program można obejrzeć wystawę fotoinstalacji Patrycji Dołowy. Ekspozycja będzie czynna do piątku 19 października 2012 roku. Kuratorką wystawy jest Aneta Muszyńska-Marcinkowska.

Fotoinstalacje Patrycji Dołowy to odlewy z ciała, w które wbudowane są obrazy. Nawiązują one do małych kompozycji z kwiatków, wstążek i świecidełek układanych pod szkłem, które tworzyły kiedyś małe dziewczynki.


Patrycja Dołowy Widoczki:Pamięć miasta/Pamięć ciała
Termin: do 19.10.2012

Galeria Program
Fundacji Promocji Sztuki Współczesnej
ul. Andersa 13 (skwer Tekli Bądarzewskiej)
Warszawa

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13