Widoczki:Pamięć miasta/Pamięć ciała - wystawa Patrycji Dołowy

Fundacja Promocji Sztuki Współczesnej zaprasza na wystawę fotoinstalacji Patrycji Dołowy do warszawskiej Galerii Program. Wystawę można oglądać do 19 października.
W warszawskiej Galerii Program można obejrzeć wystawę fotoinstalacji Patrycji Dołowy. Ekspozycja będzie czynna do piątku 19 października 2012 roku. Kuratorką wystawy jest Aneta Muszyńska-Marcinkowska.

Fotoinstalacje Patrycji Dołowy to odlewy z ciała, w które wbudowane są obrazy. Nawiązują one do małych kompozycji z kwiatków, wstążek i świecidełek układanych pod szkłem, które tworzyły kiedyś małe dziewczynki.


Patrycja Dołowy Widoczki:Pamięć miasta/Pamięć ciała
Termin: do 19.10.2012

Galeria Program
Fundacji Promocji Sztuki Współczesnej
ul. Andersa 13 (skwer Tekli Bądarzewskiej)
Warszawa

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4