Wystawa i obrony dyplomów Studium Fotografii ZPAF

We wtorek, 11 września, w Starej Galerii ZPAF została otwarta wystawa projektów dyplomowych absolwentów Studium Fotografii ZPAF. Z kolei 27 września będzie można wziąć udział w otwartej obronie dyplomów. Każdy z autorów przedstawi komentarz autorski do prac, odpowie na pytania Komisji Dyplomowej oraz publiczności.


W skład Komisji Dyplomowej wejdą:
Jolanta Rycerska - prezes ZPAF, prof. Zbigniew Tomaszczuk, prof. Zbigniew Wichłacz oraz Przewodniczący Rady Artystycznej ZPAF - Andrzej Zygmuntowicz.

Zaprezentowane projekty dyplomowe powstały w ciągu ostatniego roku pod opieką promotorów - wykładowców Studium i członków ZPAF.
Podczas wystawy zaprezentowanych zostanie sześć zestawów fotograficznych przygotowanych przez pięciu autorów.

Szczegółowy program obron:
Katarzyna Bąkowska, Czas i przestrzeń - promotorki: Jowita Mormul, Anna Wolska
Anna Fijałkowska, Świdermajer - zatrzymać czas - promotor Mikołaj Grynberg
Mirosława Gmaj, Warszawa. Genius Loci - promotor Anna Wolska (dyplom I)
Mirosława Gmaj, Gabowe Grądy - promotor Anna Wolska (dyplom II)
Magdalena Rodziewicz, Never drive alone - promotor georgia Krawiec
Tomasz Słowik, Ciemne wieki - promotor Zbigniew Tomaszczuk


Stara Galeria ZPAF
Plac Zamkowy 8, Warszawa

Otwarta obrona dyplomów odbędzie się 27 września, godz. 18:00. Ekspozycja czynna od 11 do 29 września 2012. Poniedziałek-piątek w godz. 12-18, sobota-niedziela w godz. 14-18. Wstęp wolny.

Kurator: Jolanta Rycerska

Więcej informacji na stronie Starej Galerii ZPAF.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0