Wystawa i obrony dyplomów Studium Fotografii ZPAF

We wtorek, 11 września, w Starej Galerii ZPAF została otwarta wystawa projektów dyplomowych absolwentów Studium Fotografii ZPAF. Z kolei 27 września będzie można wziąć udział w otwartej obronie dyplomów. Każdy z autorów przedstawi komentarz autorski do prac, odpowie na pytania Komisji Dyplomowej oraz publiczności.


W skład Komisji Dyplomowej wejdą:
Jolanta Rycerska - prezes ZPAF, prof. Zbigniew Tomaszczuk, prof. Zbigniew Wichłacz oraz Przewodniczący Rady Artystycznej ZPAF - Andrzej Zygmuntowicz.

Zaprezentowane projekty dyplomowe powstały w ciągu ostatniego roku pod opieką promotorów - wykładowców Studium i członków ZPAF.
Podczas wystawy zaprezentowanych zostanie sześć zestawów fotograficznych przygotowanych przez pięciu autorów.

Szczegółowy program obron:
Katarzyna Bąkowska, Czas i przestrzeń - promotorki: Jowita Mormul, Anna Wolska
Anna Fijałkowska, Świdermajer - zatrzymać czas - promotor Mikołaj Grynberg
Mirosława Gmaj, Warszawa. Genius Loci - promotor Anna Wolska (dyplom I)
Mirosława Gmaj, Gabowe Grądy - promotor Anna Wolska (dyplom II)
Magdalena Rodziewicz, Never drive alone - promotor georgia Krawiec
Tomasz Słowik, Ciemne wieki - promotor Zbigniew Tomaszczuk


Stara Galeria ZPAF
Plac Zamkowy 8, Warszawa

Otwarta obrona dyplomów odbędzie się 27 września, godz. 18:00. Ekspozycja czynna od 11 do 29 września 2012. Poniedziałek-piątek w godz. 12-18, sobota-niedziela w godz. 14-18. Wstęp wolny.

Kurator: Jolanta Rycerska

Więcej informacji na stronie Starej Galerii ZPAF.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13