Marcowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży

0
11 Marzec 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Do kiosków trafiło już najświeższe wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim jak zwykle masa inspiracji, między innymi zdjęcia tegorocznej edycji World Press Photo. Nie zabrakło też interesujących wywiadów i testów najnowszego sprzętu fotograficznego.

W najnowszym wydaniu Digital Camera Polska każdy znajdzie coś dla siebie. Fanom reportażu polecam naszą analizę i najlepsze zdjęcia tegorocznej edycji World Press Photo, oraz wywiad z pisarzem i fotografem Filipem Springerem. Z kolei fotografów komercyjnych zachęcam do lektury wywiadu z wyjątkowym duetem: Magdą Wunsche i Agą Samsel oraz warsztatowego poradnika uznanego fotografa reklamowego Kuby Hajduka - zapowiada redaktor naczelny Digital Camera Polska, Maciej Zieliński.

 

Zobacz wszystkie zdjęcia (12)

 

Sporo nowości czeka na Was również w strefie sprzętu, w tym test wyczekiwanego bezlusterkowca Fujifilm X-Pro2 oraz porównanie 8 aparatów systemowych w cenie do 3000 zł!

Najnowszy numer można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką pod adresem ulubionykiosk.pl. Tam też możecie podejrzeć najnowsze wydanie magazynu.

Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
„Gold”, czyli gorączka złota oczami Sebastiao Salgado. Premiera już 20 września
„Gold”, czyli gorączka złota oczami Sebastiao Salgado. Premiera już 20 września
Brazylijska gorączka złota w Serra Pelada to dziś niemal legenda. Po raz pierwszy w jednym albumie zobaczymy wszystkie zdjęcia, jakie udało się wtedy zrobić Sebastiao...
25
0
Łam zasady z nowym numerem Digital Camera Polska
Łam zasady z nowym numerem Digital Camera Polska
Na sklepowe półki trafiło właśnie najnowsze wydanie magazynu DCP, a w nim m.in: 10 przykazań fotografii i podpowiedzi, jak je łamać, historia fotografii z podroży na...
0
0
Reedycja kultowego albumu Helmuta Newtona. „Sumo” to ponad 6 kg świetnych zdjęć
Reedycja kultowego albumu Helmuta Newtona. „Sumo” to ponad 6 kg świetnych zdjęć
Legendarne "Sumo" Helmuta Newtona obchodzi swoje dwudziestolecie. Z tej okazji na rynek trafiło nowe wydanie albumu.
15
1